Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anyukam mindig...

Mit tegyek ha anyukam mindig nezi a facem es a massangerem?

Figyelt kérdés
Mar nagyon idegesit,nem beszelhetek csunyan,nem beszelhetek meg dolgokat a baratnommel olyan dolgokat amik anyura nem tartoznak.... pasimmal se tudok mar beszelni mert azt nezi meg persze elsoleg... MIT TEGYEK??!! Sirni tudnek mar olyan szar ez az egesz...!!!
2017. aug. 1. 11:36
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
79%
Rakj kódot anyádra.
2017. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
31%
8 as komment a hatos kibovitese lenne csak kihagytam hogy csak elolcassa azokat az oldalakat vagy hagyd nyitva ezt ahol felrakod a kêrdêst
2017. aug. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
46%
Nem mindegy, hogy 12 vagy 20 éves vagy. Kicsiket én még facebook meg ilyesmi közelébe se engednék. Nem kitolásból, hanem mert fel se tudják még fogni, milyen veszélyei vannak az internetnek.
2017. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 Shaddark ***** válasza:
20%
Öööööö... Miért nem törlöd le a beszélgetéseket a végén? Két gombnyomás :)
2017. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
8%

Ha egy kislány csúnyán beszél, az nagyon gusztustalan. Vagy ennyire futja csak a nagy lázadásban, hogy csúnyán beszélsz?

Azért, mert elmúltál tíz éves, még nem kell káromkodni, meg pasizni.

2017. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 Shaddark ***** válasza:
100%
Nem is káromkodik ba.dmeg :D :D :D
2017. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
88%
Vagy raksz zárat a telefonodra és nem árulod el neki a kódot, bárhogy is próbálja belőled kiszedni, vagy folyton kitörlöd a beszélgetéseidet, vagy csinálsz magadnak egy új kamufiókot, és azon folytatod a társalgást a barátaiddal és a barátoddal.
2017. aug. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ezt csinálta anyukám meg a nagybátyám is. Egy ideig csak egy gépünk volt és mivel otthoni ezért bátran beállítottam hogy megjegyezze a jelszavam, aztán amikor valamit vissza akartam keresni a gépen, akkor láttam hogy olyan időpontokban emlékszik a gép, hogy ilyen meg olyan beszélgetést nyitottam meg, amikor biztos hogy nem voltam a gépnél (pl suli időben vagy este). Ez anya volt, utána jelszót is változtattam meg a böngészőből kitöröltem minden megjegyzett jelszót. A vicces az, hogy ezután anya mondott egy olyat, hogy "Olyan furcsa, mostanában nem tárolja a jelszavakat a gép"... Nagybátyám olyan 13 éves koromban költözött hozzánk egy másfél évre. Az ő gépén volt egyedül internet, így ha kellett valami akkor azt használtuk. Ő a telefonomban túrkált amikor ott hagytam a konyha asztalon, egyszer számon kérte hogy ezt meg ezt az sms-t minek küldtem el barátnőmnek, teljesen felesleges beszélgetések vannak rajta meg ilyenek. Kár hogy akkor nem volt elég bátorság bennem hogy megmondjam neki hogy jobb ha gyorsan lekopik a telefonomról mert attól hogy itt lakik, nem minden közös. Most is papa (vagyis az ő apja) tartja el, a fizetését videójátékokra költi, nőt csak videón látott úgy, barátai sincsenek... Szóval lekódoltam a telefont, erre ő azt mondta hogy ha én letiltom őt a telefonomról, akkor ő letilt a számítógépről, és tényleg lejelszavazta. Roppant érett akkor 26 éves felnőtt férfiról van szó. Egyszer képes volt kipakoltatni velem mindenem a szobámban, ruhákat, azoknak a zsebét, polcokat, fiókokat, tehát tényleg mindent.. Konkrétan disznóólat csináltatott velem a szobából mert átment idegbetegbe mert nem találta a bagóját, amit persze akkor tuti én csórtam el :D

Bocsi eléggé elkanyarodtam, szerintem kérdezz rá anyudnál hogy erre mi szükség van. Ha jó is a kapcsolatotok, kellene annyi magánszféra hogy legalább a barátnőidnek úgy írhass hogy nem kell aggódnod hogy valaki "idegen" elolvassa.

2017. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
24%

hány éves vagy?

lehet hogy túl fiatal vagy még a messengerhez meg a csúnya beszédhez...

nem bízik benned, hogy mit csinálsz az interneten

ez van, ilyenek az anyukák.


beszéld meg vele, hogy nem csinálsz semmi rosszat, és hogy ne nézegesse a telefonodat

vagy rakjd kódot rá, ennyi :)

2017. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le.
2017. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!