Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anyukam mindig...

Mit tegyek ha anyukam mindig nezi a facem es a massangerem?

Figyelt kérdés
Mar nagyon idegesit,nem beszelhetek csunyan,nem beszelhetek meg dolgokat a baratnommel olyan dolgokat amik anyura nem tartoznak.... pasimmal se tudok mar beszelni mert azt nezi meg persze elsoleg... MIT TEGYEK??!! Sirni tudnek mar olyan szar ez az egesz...!!!
2017. aug. 1. 11:36
1 2 3 4
 31/37 Captain Logic ***** válasza:
#30-assal értek egyet, csendes kis kamu kérdés, semmi hihetetlent nem feszeget, mégis 29 nagyonokos idejött villogtatni az eszét..
2017. aug. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:
kérdező itt vagy?!
2017. aug. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Itt volt, én még privátot is kaptam tőle. Képzeljem el, hogy ő 16 lesz!
2017. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Jajj hát nekem is ez van, kiskorom óta ez van, amióta rájöttem (mindig találtak valami kifogásolhatót) nem használom a facem. Nekem viszont volt olyan eset, hogy lekódoltam a telóm és addig ütött, amíg meg nem mondtam a jelszót. Azóta nem nagyon veszem elő a telefonom előtte, ha elmegyek a szobámból és nem viszek telefont akkor kódos dobozba zárom, azt pedig eldugom.
2017. aug. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsi ha OFF volt:/
2017. aug. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
30%
Ha intelligensebb lennél, szükségtelen lenne az ellenörzés.
2017. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

(Utolsó előtti és utolsó előtti-előtti is én vagyok)

Én sem vagyok h"lye, szerintem azért intelligens is, nem vagyok egy rakat szemét, mégis mindig nézegette. Csak azért kezdődött nálam, mert beszéltem egyszer egy fiúval, aztán 'meg fog halni mindenki'. Semmi rosszat nem tettem. Ne ítélj ilyen hamar, kösz.

2017. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!