Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A Gyámhivatal nem arra töreksz...

A Gyámhivatal nem arra törekszik, hogy az apa minél többet lehessen a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Gyámhivatalban jártam, elmaradt kapcsolattartásról érdeklődi, ha hétvégén apai láthatás van de az iskolában péntek délutáni program miatt csak szombat reggeltől tiéd a gyerek, így ugrik egy délutánod, hogy ilyen esetben lehet-e pótlást előírni? Szólt a kérdés, de azt a választ kaptam, hogy mit számít az az öt óra hossza amit péntek délután a gyerekemmel tölthetnék, úgysem megyünk pl. moziba. - Az anyuka sem azon van hogy minél többet legyen nálam a gyerek, meg annyi kapcsolattartás m elmaradt már hogy rengeteg, meg szeretnél is minél többet a gyerekeddel lenni, hát nem ezt a választ vártam - mit mondjak, rosszul esett. ...ja és most adtam kétmillió forintot anyukának. Egész hétvégére nem adta ide a gyereket minden ok nélkül.

2017. aug. 2. 18:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%

És miért nem 50/50 állapodtatok meg? Akkor nincs ez a gond. Vagy akkor túl sokat kell a gyerekkel lenni?

Tipikus apuciprobléma. Harcba nem szállnak a gyerekelhelyezésért (túl sok időt köt le, túl drága a gyerek, mellette nem lehet csajozni), a 50/50 elhelyezés kényelmetlen mert utazni kell, ha pedig ezért az anyához kerül a gyerek, ő maga a sátán aki elválasztja a gyereket az apjától. Ja, persze, biztos minden esetben így van, véletlenül se az apa sokallja az útiköltséget és a tartásdíjat.

Aki pedig a gyámhatósághoz fordul az kérheti az elmaradt láthatás pótlását, és meg is kapja, ha bizonyítja. De lehet ám újratárgyaltatni is az elhelyezést apukák, nem tilos! De valahogy nem tőletek hemzsegnek a bíróságok, annál többen akarják csökkentetni a tartásdíjat csupa apai szeretetből. De magatoknak és a környezeteteknek hazudhattok a démoni exekről.

2017. aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
8-as tíz éve csinálom, igazad van, egyszer majd rúgjunk be, de akkor ők győztek.
2017. aug. 3. 18:32
 13/15 A kérdező kommentje:
9-es boldogan tenném de az anyuka nem így gondolkodik mint te, így hát ilyen fel sem merül. Teljesen el akar távolítani. Mikor elváltunk azt mondta, az apának semmi köze a gyerekhez.
2017. aug. 3. 18:50
 14/15 A kérdező kommentje:
10-es így lenne helyes de az anyuka akadályokat gördít, a gyámhiv meg hagyja, ez a baj.
2017. aug. 3. 18:56
 15/15 A kérdező kommentje:
11-es csak kötöszködni akarsz, értelmetlen dolgokat írsz, ettől nem leszünk előrébb. Valahol a lelked mélyén lapul egy probléma, megnyomtam egy gombot.
2017. aug. 3. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!