Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Széthullik a családom, anya...

Széthullik a családom, anya egyedül marad?!

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és van egy bátyám.

A szüleim születésem előtt elváltak, így apukámmal nincs is jó kapcsolatom, évente egyszer találkozunk. 9 éves koromban anya összejött egy férfivel és mi egyből jóba lettünk. Évente egyszer kb összevesztek, de nem komolyan. Egy hete viszont annyira, hogy a nevelőapukám elköltözött. Ő nagyon szeretne békülni, de anya még csak beszélni sem akar vele. És ma átjött a nevelőapukám a maradék cuccáért és akkor megbeszéltük titokban, hogy hétvégére elmegyünk hárman Olaszországba, mert akkor anya biztos meg fog békélni. Ma este hallottam, hogy telefonon beszélnek, de anya nagyon flegma és bunkó volt. A nevelőapukám pedig utána írt nekem egy üzenetet, hogy sajnálja de anya békíthetetlen. Én teljesen kivagyok. Ha az ember szülei elválnak, akkor utána (jobb esetben) mindkét személlyel megmarad a kapcsolata. De így, hogy nekem ő nem vérszerinti rokonom és más városban is lakik, nem marad vele kapcsolatom. De én rá apaként tekintek.


A bátyám már évek óta nem lakik itthon és én jövőre kollégista leszek. Anya egyedül fog maradni ebben a nagy házban.


Na jó, erre én igazából nem várok választ, csak jó volt kiírni magamból.


2017. aug. 3. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól még megmaradhat a kapcsolatod vele...

De anyukàd talàn talál magának (nem feltètlen pasit)valami elfoglaltságot, vagy baràtokat/ismerősöket

2017. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy fog, mivel egy kis faluban lakunk, nem rég költöztünk ide és anyukám nem az az ismerkedős fajta...
2017. aug. 3. 23:23
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Félre lépett a nevelő fater vagy mit csinált? Anyád is felnött ember nem egy kiskutya talál mást vagy majd megoldja.26 F
2017. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem lépett félre, nem erről van szó, igazából nem is fontos miért vesztek össze, hosszú lenne leírni...
2017. aug. 4. 00:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nektek nem muszáj megszakítanotok a kapcsolatot. Anyukádnak meg nem muszáj együtt élnie valakivel, akivel nem akar.
2017. aug. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezt az olaszt mégis hogy gondoltad? Én borzaszto pipa lennék ha olyan emberrel kéne három napot együtt lennem, akit a hátam közepére nem ki vánok.

És tudod, hogy min vesztek össze PONTOSAN, mert piszéicsáré dologbol nem.lesz szakitás.

Szerintem beadtak neked valami mesét vagy erősen szépitettek a dolgon, ha ennyire könnyen veszed.

Amúgy, te a saját életedet éld, menj egyetemre, anyud majd megoldja az övét, felnött ember, nyilván tudja (és nálad jobban), mit akar.

2017. aug. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem az én ötletem volt hogy menjünk Olaszba, de utoljára is úgy békültek ki, hogy közöswn eltöltöttünk egy napot valahol. Pontosan tudom min vesztek össze, mivel én is "benne voltam". Apukám nem akar soha sehova sem menni, anyukám pedig szeretne.
2017. aug. 4. 09:21
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem fog megmaradni vele a kapcsolatom, anya nem örülne és ő sem az az ember, aki kimozdul, hogy valakivel találkozzon, inkább otthon marad:(
2017. aug. 4. 09:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha neki a kényelme tényleg fontosabb, mint ahogy azt feltételezed, akkor annyira mégse ragaszkodik hozzád.

Megfordítom: ha tényleg nagyon szeret téged a nevelőapád és a lányának tekint, akkor túllép a kényelmén és ki fog mozdulni, hogy lásson és együtt lehessen veled.

2017. aug. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát... én itt annyit látok, hogy nevelőapukád tett valamit ami miatt anyukád nagyon megharagudott rá- te meg nevelőapukádhoz húzol, és hátbatámadod anyudat. Szép kis helyzet, legyen bármi a kiváltó ok.
2017. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!