Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá anyát hogy ott...

Kecskeszárny kérdése:

Hogy vegyem rá anyát hogy ott aludjak egy fiúbarátomnál? 15/l

Figyelt kérdés
Nem vagyunk együtt. Ő csak a haverom.

2017. aug. 4. 11:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%

Kérdezted már tőle, ha igen, mit válaszolt?


Mióta, honnan ismeritek egymást? A szüleid ismerik-e őt és a családját? Szoktatok-e találkozni, átjárni egymáshoz? Miért szeretnél nála aludni? Miért érzed ezt problémásnak (pl. nagy távolság)?


Ezeket csak azért kérdezem mert szerintem fontosak lehetnek, hogy mi is értsük a helyzetet és ha vannak konkrét indokaid, érveid, akkor úgy könnyebben meg tudod győzni anyukádat is.

Ha mondjuk már régóta ismeritek egymást, barátok vagytok mert pl. együtt sportoltok vagy osztálytársak vagytok, és egyébként is szoktatok találkozni, átjárni egymáshoz, akkor szerintem nincs olyan nagy "probléma". Ebben az esetben gondolom a szüleid is ismerik őt, a családját (ha nem is közelről, de azért már találkoztak és tudják, hogy kik, hol laknak, mivel foglalkoznak stb.) illetve gondolom már te is találkoztál az ő szüleivel, tehát ők sem teljesen idegenek számodra. Mond el a szüleidnek, hogy milyen időpontról lenne szó, kb. mikor mész és mikor jössz haza, hol lesztek, milyen terveid vannak (pl. filmet néztek, gépeztek, beszélgettek stb.). Engem így mindig elengedtek a szüleim, még akkor is, ha esetleg ők nem ismerték a szülőket mert megbíztak bennem, tudták, hogy nem vagyok hülye és csak olyanhoz megyek át, olyannal találkozom, akiben megbízom, akit ismerek. Gondolom te sem egy még számodra is alig ismert "baráttal" szeretnél találkozni, aki ki tudja, hogy milyen, hol lakik, mit csinál stb.... Esetleg ha a szüleid még mindig nem engedik meg, akkor megkérdezhetnéd, hogy mi lenne, ha többen aludnátok ott fiúk-lányok vegyesen.


Egyébként meg szerintem teljesen normális, hogy kamaszkorban a barátok ott alszanak egymásnál, még akkor is, ha vegyes társaságról van szó. Szerintem mindenki csinált ilyet, úgyhogy nem értem ezt az értetlenkedést.... Nem arról van szó, hogy napközben, délután ne lehetne beszélgetni, filmet nézni stb., de azért az ilyen ottalvásoknak mindig meg volt a hangulata. Mindenki vitt valami rágcsát, üdítőt stb., éjjel sokáig fennmaradtunk és hülyéskedtünk, beszélgettünk, horror filmet néztünk, aztán szivattuk a másikat :) Szerintem tök jó volt, én is szerettem az ilyeneket, mondjuk általában többen voltunk, de az is többször előfordult, hogy csak ketten ültünk össze.

Nyilván a szülőket is meg kell kérdezni, hogy ők ezt megengedik-e, hogy alkalmas-e az időpont stb., de azért szerintem nagy százalékban meg szokták engedni, hiszen azért a gyerek barátjáról/barátairól van szó és nem teljesen idegenek fognak mászkálni a lakásban... Az meg, hogy fiú vagy lány, szerintem nem mérvadó...azért a közhiedelemmel ellentétben a fiataloknak is lehet tartása és nem mindenki olyan, hogy egy szóra belefekszik a másik ágyába, ahogyan nemet is lehet mondani....

2017. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
70%
Mért nem a fiúbarátod alszik nálatok és akkor anyukád megnyugodna, hogy te egyedül alszol a barátod meg a bátod meg a nappaliban egyedül.
2017. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
18%
Mom in controll? Sehogy. Kapsz mellé még 2 pofont is. Más ürügyet kell találnod, s így csak utólag fogsz 2 pofont kapni 1x, utána meg túllesz rajta.
2017. aug. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
88%

#11: Neked jó tapasztalataid vannak oké.

De ugye te sem gondolod komolyan, hogy a 14-16 éves kanos kis pincsik semmit nem akarnak egy "ottalvás" alatt egy lánytól, de még csókot sem.. Ebben a korosztályban egy fiú jó eséllyel inkább a barát zónában rostokol, mert egy férfi ki tudja mondani,hogy "Bocsi csajszi, én többet szeretnék, és ha te nem, akkor hagyjuk egymást.", de egy fiú még nem feltétlen. Így inkább reménykednek és mindenféle álca mögé (mint pl. együtt alvás) rejtve próbálnák "romantikus" hangulatot teremteni a közeledéshez. Lányból kevesebb ilyen van. Az is megeshet, hogy nincs igazam, de sajnos inkább valószínű,hogy de. Remélem, ezt a kérdező is olvassa.

2017. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%
A lényeg, hogy őszintén beszélj a szüleiddel! Ha hazudsz nekik soha többet nem fognak megbízni benned, és nagyot fognak csalódni. Ne akarj rossz szülő-gyermek kapcsolatot kialakítani. Ennyit nem ér meg egy fiú havernál alvás. Szerintem állj anyukád elé és őszintén mondd el az óhajod-sóhajod. Meg a mondás is igaz: "A hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát."
2017. aug. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
11%

ha annyira ott akarsz aludni és sehogy se megy akkor aludj egy "barátnődnél"

olyannál aki megbizható (ad alibit) és akit ismer

2017. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
55%
Ne bíztassuk már hazugságra,gyökérsereg.
2017. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
17%

"Nem vagyunk együtt. Ő csak a haverom."


Múló állapot. :P A csak és a haverom szócska gyoprsan változni fog.

2017. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Kisgyerek korunk óta barátok vagyunk:D Nyilvan nem fogom megdugatni magam veleXD nem vagyok tinip*csa. Nem fogok a barataimmal szexelni, amúgyis bőven ráér még.
2017. aug. 4. 14:28
 20/23 anonim ***** válasza:
32%
Ter.észetesen semmi keresnivakid nincs egy fiunál éjszaka ennyi idösen, ha pedig meg akarod dugatni.magad, mondd azt, ugysem hiszi el senki, hogy nem azért aludnátok együtt, más okotok nem lehet.
2017. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!