Jogosan szidott le apám?

Figyelt kérdés

Ez miatt szidott le, nagyon durván, mintha embert öltem volna:

Megkért, hogy miután kiállt a kocsival csukjam le a garázsajtót, illetve csukjam be a kocsibeálló kapuját.


Tegnap este pecázni voltam, és mikor hazaértem csak behánytam a cuccokat a garázsba, mondván, majd reggel elpakolom.

Ehhez ugye nem kell lehúzni a garázst.

Hallottam, hogy kiért az autó az utcára, így elindultam, hogy becsukjam a kaput,rendet rakjak a garásban.

Indultam volna kifele, amikor hallottam, hogy fater bevágta a garázsajtót. Aztán bejött, és lehordott a sárga földig, hogy hogy lehetek ennyire lusta, csak a telefon a fontos számomra, stb.

És mindezt azért mert nem csuktam le a garázst abban a pillanatban, amikor az autóval kiállt.

Ez mennyire volt jogos?

Vagy én lennék a hibás?


2017. aug. 7. 09:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Apádnak igaza volt. Megkért valamire. Nem arra kért, hogy amikor eszedbe jut vagy kedved van hozzá akkor zárd be az ajtót/ kaput, hanem arra kért, hogy amint elmegy zárj be mindent. 2 percet vett volna el az életedből.
2017. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Ez a magatartás jellemző a legtöbb magyar családban. Türelmetlenség, kiabálás ha nincs meg azonnal ami kell. Nincs kulturált, megbeszélés. Ez a legegyszerűbb. Sajnos... Nem vagy hibás!
2017. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%

Liberáliséknál neked van igazad.


Konzervatívéknál apádnak.


Ez már csak egy ilyen kettészakadt ország, és az is marad.

2017. aug. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%

Bagatel ügy, de amire megkérnek illik megcsinálni....

Nem erzem jogosnak a durva leszidást, ha csak ez történt es nem ez volt az utolsó csepp a pohárban....

2017. aug. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
Valószínű van ennek több előzménye is.... többször előfordulhatott már, hogy kellett volna valamit csinálni (akár megkértek rá, akár észrevehetted volna a munkát), de a mai fiatalok valóban telefonba bele vannak temetkezve. (Tisztelet a kivételnek) Szóval valószínű apádnak lefogyott a türelme és így valóban igaza van!
2017. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%

"így elindultam, hogy becsukjam a kaput,rendet rakjak a garásban."


Valami problémátok van a szövegértelmezéssel? Ha az apja akkor akarta volna becsukatni a kaput, amikor kimegy a házból, akkor bemegy a fiához, hogy fiam most indulok gyere stb. stb.. Nem így volt, a srác meg amint meghallotta, hogy kiált az autóval, elindult..a többit tudjuk.


Nem volt igaza, bár tudom, hogy ez nem vigasz, mert nem így kellene a dolgokat megoldani!

2017. aug. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Biztos, hogy nem egyik kezeddel nyomogattad a telot, a masikkal akartal volna kakput zarni, pakolni? Apad meglatta, rajott az idegbaj, mert mindig ezt latja? Most lett elege, de igazan?
2017. aug. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

Én a helyedben örülnék, hogy a telót nem batta bele a kukába.


Szerintem jobban teszed, ha máskor azonnal mozdulsz, mert lehet apád legközelebb előbb a telódra fog rálépni és utána csapja le a garázsajtót.


Az meg gondolom fájni fog, nem kicsit.

2017. aug. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem hogy jönnek ide a pecás cuccok. Vagy esetleg értsem úgy, hogy egész éjjel nyitva volt a garázs?

Mi, mikor történt?

2017. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
Utolso, en is igy ertettem, hogy ejjelre nem kell lecsukni a garazs ajtot, csak a pecas cuccok voltak ott? Sokszor a jo eg tudja a jelenteset itt a kis regenyeknek.
2017. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!