Jogosan szidott le apám?

Figyelt kérdés

Ez miatt szidott le, nagyon durván, mintha embert öltem volna:

Megkért, hogy miután kiállt a kocsival csukjam le a garázsajtót, illetve csukjam be a kocsibeálló kapuját.


Tegnap este pecázni voltam, és mikor hazaértem csak behánytam a cuccokat a garázsba, mondván, majd reggel elpakolom.

Ehhez ugye nem kell lehúzni a garázst.

Hallottam, hogy kiért az autó az utcára, így elindultam, hogy becsukjam a kaput,rendet rakjak a garásban.

Indultam volna kifele, amikor hallottam, hogy fater bevágta a garázsajtót. Aztán bejött, és lehordott a sárga földig, hogy hogy lehetek ennyire lusta, csak a telefon a fontos számomra, stb.

És mindezt azért mert nem csuktam le a garázst abban a pillanatban, amikor az autóval kiállt.

Ez mennyire volt jogos?

Vagy én lennék a hibás?


2017. aug. 7. 09:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%
Nem szóltam hozzá, mert számomra is zavaros a sztori, de a lepontozók remegő kézzél.itt is itt vqnnak
2017. aug. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Félreértitek. Este csak bevágtam mindent a garázsba,a rendrakást másnapra hagytam, és estére nyilván lehúztam a garázst.És napi kb. 1 órát szoktam telózni, reggel megnéztem egy videót, ennyi volt addig a telefonozás.
2017. aug. 7. 15:23
 13/17 A kérdező kommentje:
Már épp mentem volna ki (még itthon volt) rendet rakni,ezért miután elment itthonról nem állt módomban lehúzni a garázst, csak a kaput becsukni. De a kaput addig nem tudtam becsukni, amíg a kocsibeállón volt az autó.
2017. aug. 7. 15:28
 14/17 A kérdező kommentje:

Remélem már érthető a szitu.

Én mindig mindent megcsinálok, rendre nyárimunkát vállalok sosem felejtek el semmit. Még látott volna a kocsiból, mire kiértem volna.

2017. aug. 7. 15:30
 15/17 anonim ***** válasza:
23%

Nos, telefonozgatás helyett megtanulhatnál ÉRTELMESEN kiírni egy kérdést, pl., mert ennek se füle se farka.


Egyébként fájt volna azt mondani, oké, apu, lecsukom, de előbb elpakolom a pecacuccot? - megelőzve apud ideges kirohanását, ami nyilván abból ered, hogy 10/9 szarod le, mit kér.

2017. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
56%

Na, megy ez... egyébként beszélj hozzá, ennyi a nagy titok. Amit írtam, oké, apu, de előbb...


Nálunk ez volt a módi, ha valamit nem rögtn kérés után csináltam meg, akkor elmondtam az okát is.

2017. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Az esetek 100%ában megcsinálom amit kell, nem ismertek, de ez így van, most is megcsináltam volna, kb. 2 percen belül, az említett ok miatt. Én átlátom a zagyva sztorikat, de ez emelt matek-fizika mellett el is váható :)
2017. aug. 7. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!