Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szakítsam meg a kapcsolatot...

Szakítsam meg a kapcsolatot az anyámmal?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz gyerekkorom volt vele,folyton csak szidott minket,nagyon sokat vert. Egy szerető szót nem mondott soha és nem is igazán mutatta ki,hogy szeretne minket. Nem támogatott sohasem,sem anyagilag,sem lelkiekben. Irányítás mániás,mindig mindent tudni akar,de csak azért,hogy bele tudjon szólni a dolgokba és ítélkezhessen. Gondolom látszik,hogy nagyon haragszom rá ezek miatt a sérelmek miatt. Az eszem azt mondja,hogy szakítsam meg vele a kapcsolatot,de a szívem ezt nem hagyja,mert csak az anyám... Úgyhogy nem tudom,mit csináljak. Mert ha kapcsolatban vagyok vele,csak a stresszt generálja,de úgy szeretném,ha lenne egy anyám. Ő viszont sosem lesz az a szerető anyatípus... Össze vagyok zavarodva. 22N
2017. aug. 7. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a helyzet. Én megtettem, vagyis ő zavart el.

Amikor megtudta, hogy talpra álltam és vittem valamire, egyből elkezdett érzelmileg zsarolni, meg gyere haza kicsi fiam. Persze a pénz miatt.

Nálam nem jön be a "csak akkor vagy gyerekem, ha sok pénzed van".


Itt az idő, hogy magadra gondolj. Ha nyugodt életet akarsz, akkor szakitsd meg a kapcsolatot. Oké, hogy szeretnéd ha lenne egy anyád, de milyen áron??


Felejteni én se tudtam, se jót se rosszat, de tovább léptem.


37 F

2017. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lehet a helyzeten változtatni, szakítsd meg. Stresszre gondolom, nincs szükséged.

Esetleg tégy utolsó próbát, beszélj vele őszintén, de ha csak te erőlködsz, ő csöppet sem, akkor ennek nincs értelme.

Neked nem ő hiányzik, hanem egy normális anya. De ha egyszer ő nem az, akkor kár kínlódni.

2017. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is meg fogom szakítani a kapcsolatot az enyémmel év végéig. Szerintem te is tedd meg.
2017. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed. Az, hogy az anyád, még nem elég indok arra, hogy bármivel is tartozz neki pláne, ha ilyen szemét volt veled mindig. Szerintem jobb lenne neked is, meg neki is, ha megszakadna a kapcsolat köztetek. Ha ilyen ember, hogy a saját gyerekével ilyen szemét módon viselkedik, nem érdemli meg, hogy miatta őröld magad. Ha csak a feszültséget csinálja minden egyes alkalomkor, felesleges ezt erőltetni. Ha nem is szeret, akkor te pláne ne érezd magad rosszul amiatt, hogy megszakítod vele a kapcsolatot.
2017. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el! Évente egyszer meglátogatod.
2017. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nézd, a verésre nincs magyarázat. oké egyszer kétszer elcsattanhat egy tockos, nade pofon vagy egyéb?? A saját gyerekemet?? Nem fog változni. Mi lesz ha gyerekeid lesznek és megy látogatni brrr bele sem akarok gondolni:(


Szóval csak azért mert az anyád..oké hogy felnevelt de így még az állami gondozás is jobb:(...

Sajnállak. Enyém is minden lében kanál hát nem könnyű eset ő sem .... /41/N/

2017. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ő csak megszült téged. Nem az édesanyad. A kettő között óriási a különbség.

Megértelek, tudom ez milyen. Apám volt ilyen. Évek óta nem beszélek vele és ez így sokkal jobb lelkileg.

2017. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt az embert miért nevezed még az anyádnak?
2017. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad saját kérdésed. Sosem volt s valszeg, már nem is kell. Csak múltbeli énednek követeled ami járt volna, de már nem kell. Ne legyen többé hiány s örülj, végre túl tudsz lépni egy ilyen hosszú fertőző kapcsolatodnak.
2017. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van egy mondás: a saját rokonait nem válogathatja meg az ember... és sajnos igaz.. mi is szenvedünk tőle bátyám már jóóóó messze távozott, én is.. semmi nem jó neki, mint a kutyával úgy bánik az unokáival is rajtuk vezeti le a feszkót!!! Nem foglalkozik velük ugyanakkor csak próbálja megvenni őket- jogsi, stb.- tömi pénzzel. Undorító, a gyerek is már látja pedig még fiatal...!
2017. aug. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!