Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, akiknek a párja szólt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek a párja szólt már azért, hogy fogynotok kéne, hogy tálalta, hogy esett nektek és hogy reagáltatok?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 25. 20:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
9%
Fúúú, a sok bálna ezen hogy fel fogja magát húzni. :D
2016. ápr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én a nő vagyok :) nem a férfi, aki tippeket gyűjt, hogy hogyan mondhatná el a párjának. Csak ebben a szituációban vagyok és elég bunkó módon adta tudtomra a barátom, hogy ducinak tart és nem érti miért reagáltam rosszul.
2016. ápr. 25. 20:25
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Csak úgy nyersen, körítés nélkül. Nekem akkor nem volt bajom a súlyommal, de nem tett jót az önbizalmamnak. Szerencsére nem maradtunk együtt.
2016. ápr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%

Én speciel gebe vagyok és mindig azért szólogatnak be, hidd el az sem jobb. Egy ideális világban ilyenkor a lány nézne egy BMI értéket, mérne bőrredőt, netán konzultálna egy szakemberrel, majd ha úgy ítéli meg hogy beavatkozásra van szükség akkor elkezd többet mozogni és diétázni. Csak sajnos sohasem ez történik, a lányban is ott van a képe magáról hogy kövér, rosszul is érzi magát tőle és amikor emlékeztetik cselekvésképtelenségére akkor minden kirobban belőle ahelyett hogy elfogadná a feléje nyújtott segítő kezet.


És nekem ne mondja senki hogy aki jól érzi magát a bőrében az dührohamot kap egy ilyen beszólástól. Nem, mert valójban ő is szeretne formás lenni csak lusta hozzá.

2016. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
12%

A volt pasi. 8 eve azon rohogott, h hurkas vagyok es nem ferek bele a gatyaimba, masnap mar futottam es ket honap alatt leadtam az felesleget ill meg tobbet is.


Nem sertodtem meg, tok igaza volt meg voltam hizva:-)))Mostmar evek ota 53 kilo vagyok, ez a tipikus elfuj a szel alkat de igy erzem jol magam:-))


Amikor tini voltam apu mindig mondta, hogy ugy nezek ki mint egy hamburger es amikor nyaraltunk valami pasi beszolt hogy "hahahaha ugy nez ki mint egy hamburger:-))))Aztan jott a kotozott sonka es ezek fokozatai de a lenyeg h elkezdtem sportolni es vekonyra fogytam magam:-))


Szoval nekem ez kellett ahhoz h megmoccanjak:-)))

2016. ápr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Visszakúsztam az edzőterembe.


Alapvetően szerintem ez borzasztó kényes szitu, nem lehet igazán jól közölni. Kővér női nézőpontból nézve sem.

Szóval én nem problémáztam ezen. Ő lát mindennap és ha már így is feltűnik neki akkor ott az esetek többségében tényleg gáz van.

2016. ápr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem ha hízok,azt mondja a férjem,hogy nőtt a melled!:D Akkor már tudom,hogy futnom kéne edzeni... Mondjuk alapvetően inkább vékonyabb vagyok,de ha hízok pár kilót meglátszik. Nincs ezzel gond szerintem,akkor lenne,ha nem szólna,és lecserélne!Persze nem mindegy,hogy hogyan!
2016. ápr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A párom sokat edz ,kondizik és jó kigyurt.

Én husis voltam amikor megismert,úgyis szeretett. De ráébresztett arra ,hogy fogyni kéne ,mert hogy jobban érezném magam. Ami tény ,énis így láttam jónak.

Sokat segített,támogatott és ráadásúl megszerettem ezt a fajta mozgást is.

Sztm ,ha úgy beszélsz vele erről ,hogy épitő jellegű legyen ,akkor nem lessz gond. Esetleg ajáld fel ,hogy eggyütt mozogtok.

N25

2016. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az utolsó szerintem egy jó közlési mód. :)
2016. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Próbált viccesen utalni rá (nem sikerült). Ennek ellenére igazat adtam neki és leadtam a felesleget.
2016. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!