Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan gyűlölöm a szüleimet?!

Jogosan gyűlölöm a szüleimet?!

Figyelt kérdés

Az eddigi életemet megkeserítették..

Szörnyű a kapcsolatunk..

Anyám folyton apámnak pitizik aki semmibe se veszi,és mindig neki ad igazat!(pl:Reggel siettem a suliba,felöltöztem és utánna indultam volna de még meg kellett fésülködnöm és a hajamat fésültem(előszobában)

erre apám megjelenik és elhordott mindem ócska khurvának,mert nem látta magát a tükörben,(nem vettem észre,ha láttam volna,akkor arrébb mentem volna)én erre kiakadtam és azt mondtam ne merjen így beszélni,és utánna megjelent anyám és azt mondta apának van igaza,és takarodjak suliba...

kítűnő tanuló vagyok,(teszem hozzá,ultoljára 1. osztáylban,az első napokban kaptam segítséget,utánna a többit mind egyedül értem el) és mindig azzal kérkednek hogy mindent miattuk érek el..ezt másoknak is mondják..

Úgy beszélnek velem mint a kutyával,vagy mint egy ribbancal:( már kb 8-9 éves korom óta..melyik apa khurvázza le a 8 éves gyerekét? HÁT PERSZE! csak az enyém..

Már nem birom sokáig a megváltás a 9. lesz mert végre elhúzhatok..

Amit érzek jogos vagy velem van baj?:(

14/l

(a csúnya szavakért bocsesz,és a helyesírások miatt is de így engedte kiírni)


2017. aug. 9. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem teljesen jogosak az érzelmeid ebben a helyzetben.
2017. aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ok..már azt hittem hogy velem van a baj,mert másoktól még ilyet soha nem hallottam:/ de attól még rongyul érzem magam
2017. aug. 9. 21:32
 3/10 anonim válasza:
79%
Kitartás! Meg kéne becsülniük, hogy ilyen gyermekük van, aki ilyen körülmények között is képes helytállni, és teljesíteni, ráadásul kiváló eredménnyel. Próbáld őket ignorálni, nem kapcsolatba kerülni velük: bemenni a szobádba, zenét hallgatni, olvasni. Te is tudod, hogy nincs igazuk, és mikor kicsit lecsendesednek, próbáld velük megbeszélni, hogy mit ártottál nekik, miért ilyenek veled, nyugodtan mondd meg nekik, hogy más szülők összetennék a két kezüket, ha ilyen gyermekük lenne, ugyanis sokan egyáltalán nem elhivatottak, tojnak a tanulásra, sikátoros gettókba kell a szüleiknek utánuk rohanniuk. Az édesapád pedig súlyos fogalmi zavarban szenvedhet, ha ok nélkül a saját lányát ler**ancozza. Szégyen és gyalázat..... eljön még az az idő, mikor büszkék lennének rád, és sírva könyörögnének, hogy gyere vissza hozzájuk.
2017. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Jogosan sértődsz meg. De nem csak a te apád hívott így...
2017. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Engem mindig rib.ncnak vagy kur.ának hív az apám, amit érzek iránta az nyers, színtiszta gyűlölet és undor. Ha tehetném hideg vérrel képes lennék megölni (de ez is teljesen jogos, elhiheted). Nem, nyugi, nem csak a te apád ilyen, sőt van, akinek durvább. Teljesen jogos, mi mást érezhetnél? Majd azért fogod szeretni, mert bánt?!
2017. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat!


#4 akkor sajnos nem csak az én apám ilyen...

2017. aug. 9. 22:08
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Sajnáld őket, amiért ennyire hiányosak.
2017. aug. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Komolyan az eszem megáll, milyen szülők vannak...:/
2017. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Én a helyedben mennék a gyámosokhoz,verbális bántalmazás miatt addig,amíg komolyan nem vesznek valahol.Hidd el, ilyenkor elszégyellik magukat az emberek
2017. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez, csak az én apám bolondnak hív engem és, hogy hova kellene bezáratni... Volt, hogy engem is lerib. ncozott ok nélkül. Legutóbb meg is vert.

Használd ki, hogy messze van a suli és elhúzhatsz.

2017. aug. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!