Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy az apám...

Mit csináljak, hogy az apám végre tisztelje a magánéletemet?

Figyelt kérdés

Nagyon durván belefolyik az egyetemi ügyeimbe, felhívja a kollégiumi bizottságot, e-mail-t küld a tanulmányi osztálynak meg az egyszer egy oktatónak is. A tanulmányi osztályos nekem küldött e-mailt, hogy írt neki az apám, mire ő udvariasan megmondta, hogy "a hallgató intézze a levelezéseket". Mondtam én ezt apámnak sokszor, de mit csináljak, ha titokban, a hátam mögött intézkedik?

Amikor magántanárhoz jártam, felhívta a tanárt, hogy hogy haladok. És ezt a tanártól tudtam meg.


2017. aug. 11. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
3%

Á! Szóval nem elég, hogy gondosan -és valószínűleg nem véletlenül- odafigyel rád az apád, finanszírozza az egyetemedet, még magántanárhoz is járatott drága pénzért, hogy a hülyegyerekének egyszer diplomája legyen.

Milyen apa az ilyen?!

2017. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98%
1# Tényleg ilyen hülye vagy? Az egyetem sem szívleli az apja faxságait. Sőt...
2017. aug. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
#1: Remélem apád a seggedet is kitörli felnőttként
2017. aug. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy törődj bele, hogy hülye, de nem mondom, mert az nem segít. 1. válaszolónak: honnan a pipiből tudod, hogy nem ösztöndíjasra jutott be? Jaajjjj de okos vagy, segítséget kért, nem kioktatást.


Apáddal minden valószínűséggel ezt nem fogod tudni megbeszélni, eseleg anyukád megkérhetnéd rá. Ha egyetemista vagy akkor minden valószínűdéggel 18 felett vagy, persze az életkor nem jelent semmit, én is 18 felett vagyok, mégse mondanám magam érettnek, de ha az apád jó szülő, akkor önnálóságra nevel téged és nem megy az agyadra.

2017. aug. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!