Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi tegyek hogy apám abba...

Mi tegyek hogy apám abba hagya ezt?

Figyelt kérdés

Az apám állandóan ordibal velem a testveremel és az anyammal.Legtöbbször aprosagokert is kepes kiverni a balhet.Pl.a hugommal rendszerint csinalja azt hogy lefogja majd a hugomnak szepen kell kernie kulonben nem engedi el.Ma teli torokbol uvoltott vele es megverte mert nem mondta hogy kérlek szépen.Amugy a hugom 7 eves en 14.Regebben velem is ezt csinalta mostmar velem csak ordibal velem nem foglalkozik.Nem szoktunk sose beszelgetni csak o szokott velem ordibalni.

A hulladek gyujtonel is mas szemetet az ut kozepere teszi igy nem lehet eljarni.Egy erdo mellett lakunk es amikor az erdo szelen szemetet lat kiteszi az ut kozepere.Mostanaban hivogatni is szokta a bankot mert valami nem jo neki,igy addig hivogatja oket mig nem valtozattjak meg ugy ahogy o akarja.Ilyenkor rendszerint teli torokbol uvolt es olyankor magyon felek tole nehogy nekem esen mert nincs rend a szobamba.Mit tegyek?


2017. aug. 7. 20:27
 1/8 anonim válasza:
Védd meg a hugod es mond apudnak hogy teged verjen meg talan akkor nem teszi mert latja hogy megengeded es ez mar nem kihivas igy nam csinal semmit vigyazz a hugodra es szolj anyukadnak.
2017. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mar csinaltam en is anyum is de ugyan ugy megvert minket is.
2017. aug. 7. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen után szó nélkül kórház, látlelet- rendőrség
2017. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne éljetek egy ilyen emberrel, ha lehetőségetek van rá. Rendőrség, látlelet, ahogy az előző mondja. Persze csak óvatosan. Van hova költözzetek? Anyukád is dolgozik, van jövedelme? Nem is értem az ilyen anyát, az első pofonnál el kellett volna mennetek. Persze lehet nem könnyű, hál isten nem voltam ilyen helyzetben.
2017. aug. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó!Szerinted olyan könnyű elmenni valahova?Szerinted nem jönne utánunk?Apámnak nincs senkije ezért se akar válni ugyhogy az is kiesve.
2017. aug. 8. 11:30
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem hinném hogy csak úgy magától ordibál. Nálunk is ez volt. Mindig azt láttuk hogy apa ordibál, dühöng... Aztán pár év mulva kiderült hogy anyám volt a felbujtó
2017. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dobjátok ki.
2017. aug. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy ez is kiesve? A váláshoz elég 1 fél akarata is. És ha ekkora barom az apád, már rég meg kellett volna tennie anyudnak.
2017. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!