Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan érjem el, hogy anyám...

Hogyan érjem el, hogy anyám megszeressen? 17/L

Figyelt kérdés

Tudom, elég hülye kérdés, de nagyon nehéz nekem. Mindig is irigyeltem azokat a szép anya-lánya pillanatokat, amiket vagy filmekben látok, vagy akár a barátnőim által hallok. Olyankor mindig csak mosolygok, hisz nem tudok hozzáfűzni semmit az ő mondandójukhoz.

Anyámmal sosem volt jó a kapcsolatom. Soha nem tudtam vele megbeszélni a problémáimat, azt, hogy milyen fiú tetszik, vagy hogy általánosban mennyit csúfoltak. Nem lehet vele normálisan beszélgetni. Ha hozzászólok egyszerűen rámförmed, kiabál. Egy szép szava nincs hozzám. Nagyon jó tanuló vagyok, nem volt még dolgom fiúval sem úgy. Tényleg. Semmi panasza nem lehet rám. De minden egyes nap veszekszik velem minden apróságon. Soha semmi nem jó neki. Pedig mindig próbálok mindent úgy csinálni, ahogy mondja. Őszintén szólva elegem van. Pocsékul érzem magam. Mindig azt érezteti velem, hogy soha semmihez nem leszek elég.


2017. aug. 11. 20:40
1 2
 1/17 anonim válasza:
50%
Szerintem tagadd ki
2017. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Számomra felfoghatatlan hogy miért vannak ilyen anyák..?

Ha mindig igy viselkedett veled akkor nem hiszem hogy ez változni fog.

Kérdezted már hogy miért bánik igy veled?

2017. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Sajnálom ami történik veled. Ahogy mondani szokás, ha megdobnak kővel, dobj vissza kenyérrel. Szülinapjára vagy névnapjára adj neki egy nagyon szép virágot, öleld meg.... te is fejezd ki neki, hogy szereted, te is dícsérd időnként, finomat fözött... Ha ez sem segít, akkor se legyél emiatt rá dühös, lehet, hogy nagyon stresszes a munkahelye, és rosszul vezeti le a feszültésget (rajtad). Neked egy jó barátnöre lesz szükséged, bandázzatok vele sokat, fiúzzatok...

Fogj magadnak egy rendes fiút, aki képes téged szeretni, és potolja majd a szeretethiányodat :)

(21F)

2017. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%

Rossz ilyet olvasni :( Bár azt nem hinném, hogy anyukád nem szeret. Egy alkalmas pillanatban, amikor épp jobb hangulatban van, kezdj el vele beszélgetni akármiről. A lényeg, hogy te ne kiabálj vele, mert akkor csak rosszabb lesz.

Ha legközelebb kritizál valamiben, akkor kérd meg, hogy mutassa meg azt, hogy ő hogyan várja el. Ez mindenképpen pozitívum lesz a szemében.

2017. aug. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyám szerint azért születtem, hogy megkeserítsen az életét. Nem vagyok szép, akivel lehetne villogni, hogy nézd, az én gyerekem tökéletes, szóval nem kellek. Az öcsém más... Ő helyes, számára a legjobb. Engem utál, többször el is mondta. Na meg megalázott... Lerondázott. Nem csak a tiéd ilyen. Talán valami """hiba""" van benned. Nem tudsz mit csinálni. Kitartás


14/l

2017. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
48%
Biztos hogy szeret! Sajnos nem mindenki tudja kimutatni a szeretetét. Az is lehet hogy más miatt idegeskedik és rajtad vezeti le a feszültséget. Szerintem próbálj meg vele beszélni. Ha látod hogy rossz kedve van akkor kérdezd meg tőle hogy mi a baj. De ne legyél erőszakos, vagy tolakodó. Mivel nem ismerünk téged és anyukádat sem így nem tudunk olyan tanácsot adni ami biztos beválik. Ha úgy érzed hogy mindent megpróbáltál de még mindig rossz a kapcsolatotok akkor sajnos nem tudsz mit tenni. Neki kellene nyitnia feléd. Ez a legroszabb, ha a gyereken csattan az ostor... Minden jót kívánok!
2017. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Legszivesebben az összes ilyen sorsú gyereket örökbe fogadnám..

Borzasztó ilyeneket hallani/olvasni.

Csak azzal tudlak vigasztalni (meg az 5.válaszolot) hogy ha lesz saját családotok ott majd szeretve lesztek.

2017. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Több szeretet volt benne, mint amennyit eddig kaptam... ötödik válaszoló. Nagyon sajnálom. Nem tudom miért ilyenek. Tudom nagyon rossz érzés.

De én még "ronda" sem vagyok. Ahogy te mondod. Nem tudom felfogni. De hát ez van. :)

2017. aug. 11. 21:37
 9/17 A kérdező kommentje:

Egyebkent igen, kerdeztem,hogy mi az oka annak, hogy igy banik velem. Semmi normalis valasz. Csak veszekedes lett belole.

Bocsanat az ekezetek miatt, nem magyar a billentyuzetem. :)

2017. aug. 11. 21:39
 10/17 anonim ***** válasza:

Sajnos, ha magától nem szeret, akkor bármit is teszel, nem fog szeretni.


Mi van Édesapáddal?

2017. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!