Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan érjem el, hogy anyám...

Hogyan érjem el, hogy anyám megszeressen? 17/L

Figyelt kérdés

Tudom, elég hülye kérdés, de nagyon nehéz nekem. Mindig is irigyeltem azokat a szép anya-lánya pillanatokat, amiket vagy filmekben látok, vagy akár a barátnőim által hallok. Olyankor mindig csak mosolygok, hisz nem tudok hozzáfűzni semmit az ő mondandójukhoz.

Anyámmal sosem volt jó a kapcsolatom. Soha nem tudtam vele megbeszélni a problémáimat, azt, hogy milyen fiú tetszik, vagy hogy általánosban mennyit csúfoltak. Nem lehet vele normálisan beszélgetni. Ha hozzászólok egyszerűen rámförmed, kiabál. Egy szép szava nincs hozzám. Nagyon jó tanuló vagyok, nem volt még dolgom fiúval sem úgy. Tényleg. Semmi panasza nem lehet rám. De minden egyes nap veszekszik velem minden apróságon. Soha semmi nem jó neki. Pedig mindig próbálok mindent úgy csinálni, ahogy mondja. Őszintén szólva elegem van. Pocsékul érzem magam. Mindig azt érezteti velem, hogy soha semmihez nem leszek elég.


2017. aug. 11. 20:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Apa altalaban csak hallgatja ahogy beszel velem. Jo a kapcsolatunk meg minden, de ha lehet anya partjat fogja. Probaltam mar vele errol beszelni, de mintha falnak beszeltem volna. Szoval inkabb hagytam.
2017. aug. 11. 21:58
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,


olvasd el a Mérgező szülők c. könyvet. Segíthet.

2017. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Komoly azt hiszed az ilyen anya megérdemli, hogy a kedvére tegyél?
2017. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A nagyszülők és más rokonok hogy bánnak/viselkednek veled?
2017. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ők szeretnek.
2017. aug. 11. 22:24
 16/17 anonim ***** válasza:
Sehogy, rajta nem tudsz valtoztatni. Egyebkent biztos hogy szeret csak nem tudja kimutatni a sok hulyeseg miatt ami a fejeben van. A tul sok kritika altalaban a tulzott feltes miatt szokott lenni, de nehany szulo nagyon tulzasba viszi es csak art vele.
2017. aug. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
az ilyen ember senkit sem szeret. Neked nem kell nála pedáloznod. Próbáld elviselni még ezt a pár évet, és igyekezz minél hamarabb jobb környezetbe kerülni.
2017. aug. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!