Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha anyukám valószí...

Mit tegyek, ha anyukám valószínűleg elolvasta a naplómat?

Figyelt kérdés

A naplóban le volt írva, hogy lefeüdtem a barátommal(ők azt sem tudják, hogy van barátom)

Meg az is, hogy titokban voltam bulizni(ők soha nem engednek, így hazudnom kellett)

Meg az is, hogy nem szeretnék GTK-ra menni(ahogy ők szeretnék)

Beszéljek vele először én vagy megvárjam amíg ő teszi szóvá? És mit mondjak?

17/L


2017. aug. 12. 15:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne tegyél semmit. Ez a te privát cuccod volt, úgyhogy nem volt joga beleolvasni. Ha akar róla beszélni, majd úgyis fog. Te próbálj úgy vslekedni vele ahogy eddig. Az persze egy más kérdés, hogy mekkora köztetek a bizalom, hogy ilyen fontos dolgokat nem lehet vagy nem mersz neki elmondani. Egyébként a többieknek mondanám, hogy nem a naplóírással van a bak, hanem azzal, hogy az anyuka beleolvasgat. Igenis van értelme. Sokan így tudják feldolgozni az eseményeket vagy kíírni magukból azt amit másokkal nem tudnak/akarnak megosztani. Nehogy már a lány legyen a hülye.
2017. aug. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is írtam naplót anno. A lányaim már nem. Anyumnak eszébe nem jutott volna, hogy akár csak beleolvasson is. Tudta, hol van, mégsem. Pedig nem lakatos kis emlékkönyvbe írtam. Ha levelet kaptam bárkitől, sosem bontották fel, de tényleg, soha! A levéltitkot mindig tiszteletben tartották. Ez egyfajta bizalom volt, és oda-vissza működött.

Kérdező! A tesódnál még egyszer rákérdeznék, jól látta-e, addig ne tegyél szóvá semmit. Nem neked kell szégyenkezned, ha szóba kerül..., azt hiszem.

2017. aug. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
97%
Akár azt is momdhatod, hogy írtál bele direkt pár olyan dolgot, ami nem igaz, hogy kiderüljön, hogy mennyire bízhatsz meg benne, vagy valami ilyesmit.
2017. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Captain Logic ***** válasza:
100%
Azért mondom, ha nem olyan a kapcsolatuk, akkpr ott van az internet.
2017. aug. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
35%
"meg az is, hogy titokban voltam bulizni(ők soha nem engednek, így hazudnom kellett" Nem, nem KELLETT. csak kényelmesebb volt mint kiállni magadért. Most meg egy ilyen piti hülyeség miatt reszkethetsz.
2017. aug. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Te ne tedd szóvá. Viselkedj úgy mint eddig. Ha mégis elolvasta, és látta azokat a részeket, akkor se biztos, hogy szólni fog róla, mert a napló a te magánügyeidet tartalmazza és abba elég illetlen dolog beleolvasni. Ezt pedig ő is tudhatja. Ha viszont mégis szóvá teszi, akkor nyugodtan állj ki magadért, hogy mivel semmit se engedtek ezért nem volt más választásod (és amig nem engedik, addig nem is lesz.)

Az iskolát pedig a te jogod eldönteni, a te jövōdről szól

2017. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
43%
Talan egy jozanito pofon lesz szamara. Talan rajon, hogy jobb lennebizalmi legkort teremteni, hagyni teged kibontakozni, es nem tiltani mindent, es nyomast gyakorolni. Szerintem ne te hozd szoba, hisz te nem is tudod h elolvasta.hozza csak fel o
2017. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
22%
Na aki lepontozotz, az meg is valaszolhatná a kerdesem, hogy mi rk naplót írni, mert még okosabb nem lettem, csak lepontozott.
2017. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
30%
"Talan egy jozanito pofon lesz szamara." Remélhetőleg a kérdezőnek lesz az. Jó lenne ha rájönne a hazudozásnak mindig szívás a vége. Nem mondom hogy jó amit a szülei csinálnak. de az borzalmas amit ő csinál.
2017. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
64%

"Akár azt is momdhatod, hogy írtál bele direkt pár olyan dolgot, ami nem igaz, hogy kiderüljön, hogy mennyire bízhatsz meg benne, vagy valami ilyesmit.

"


A szülő nem hülye, hogy ilyen primitív mesét bevegyen :)

2017. aug. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!