Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha anyukám valószí...

Mit tegyek, ha anyukám valószínűleg elolvasta a naplómat?

Figyelt kérdés

A naplóban le volt írva, hogy lefeüdtem a barátommal(ők azt sem tudják, hogy van barátom)

Meg az is, hogy titokban voltam bulizni(ők soha nem engednek, így hazudnom kellett)

Meg az is, hogy nem szeretnék GTK-ra menni(ahogy ők szeretnék)

Beszéljek vele először én vagy megvárjam amíg ő teszi szóvá? És mit mondjak?

17/L


2017. aug. 12. 15:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Lehet tudni hogy alakultak a dolgok?

2017. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:

Kiskoromban én is írtam naplót. Anyám elolvasta. Mivel 13 éves lehettem nem voltak benne olyan komoly dolgok, de így megtanultam, hogy hülyeség naplót írni. (a naplót azóta el is égettem...)


Beszélni róla? Hmm... Inkább arról kéne beszélni, hogy milyen jogon olvasta el a naplót hiszen az a te személyes tulajdonod. A bejegyzésekből úgy is megtudhatta a valódi véleményedet a suliról kapcsolatban, meg jópár dolgot amihez semmi köze nem volt, tehát nem kell ragozni.


Ui. ha mindenáron le szeretnéd írni a gondolataidat inkább telefonon/számítógépen tedd meg és védd jelszóval v. kóddal a dokumentumot. Átlag szülők ezt nem tudják feltörni.

2017. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Pedig nem hülyeség naplót írni. Én megtaláltam egy naplómat, amit több, mint 15 éve írtam. Annyira jó volt elolvasni, egy rakás dolgot már elfelejtettem, de sok minden a mai napig ugyanolyan élénken él bennem. Érdekes volt látni, hogy amikre mondták, hogy kinövöm, meg majd meglátom, azzal ugyanúgy vagyok a mai napig mint akkor, szóval nem jött be stb. Rendesen sajnáltam, hogy a nyáriszünet kezdete után nem sokkal félbeszakadt, pedig emlékszem az lett volna a legizgalmasabb rész. Egész más csak emlékezni a dolgokra, hogy mik történtek, mint az, mikor fogtam és olvastam, hogy konkrétan hogy éltem meg, mi járt a fejemben stb. Ebből nem marad meg minden, de marha jó egyben látni.
2017. aug. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
A kedves kérdező azóta már előadta ugyanezt, csak ott már 14 éves volt, meg azt is beleírta az állítólagos naplójába hogy hogy vertek meg valakit... KAMU!!!
2017. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

24-es! Azt a kérdést törölték is pár óra múlva, mert a kiscsaj unatkozott és kiírt egy hasonlót, mert elolvasta és tetszett neki, hogy ide mennyien válaszolnak rövid időn belül, de az nem volt ennyire hihető. Néha rá lehet érezni, melyik kamu és melyik nem. Nekem ez nem tűnik troll kérdésnek. De az sem kizárt, hogy tévedek.

És hogy ne off-oljak, már válaszoltam a kérdezőnek, azt hiszem a 3. oldalon.

De ha már elővettétek ismét, akkor kérdező legalább annyit válaszolhatnál, hogy kérdőre vontad-e a tesódat, vagy anyud mit szólt, te mit mondtál...

2017. aug. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
*második oldalon
2017. aug. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, anyu nem hozta szóba.

Hát, őszintén elégge zavar, hogy vannak itt páran gyakorin, akik minden máodik kérdéshez azt kommentelik, hogy kamu és jelentgetik, mert annyira unatkoznak..

2017. aug. 18. 04:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!