Meleg az apám?!

Figyelt kérdés
Szociológiát tanulok, és egy munkámon keresztül olyan tényt ismertem meg, hogy rengetek olyan család van (apa, anya, gyerekek), shol bizony az apa meleg. Egyesek vallomása szerint sosem volt belöle probléma, az asszony otthon kielégítve, gyerekek ellátva, munkában, szabad idejükben fiúznak, mások külön ágyban alszanak, de együtt a családi szellem megtartásáért ?!? Helyes ez? Vannak itt olyanok akik érintettek a témában? Nálatok hogy müködik a dolog?
2017. aug. 13. 20:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%

Hát a kérdés meg a leírás ég és föld. :DD


Van ilyen, persze, én is ismerek ilyet. Kapizsgálta már régóta a csávó, de akkoriban nem lehetett ilyen nyíltan, tabuk nélkül beszélni a homoszexualitásról, ezért mindig elnyomta magában. Megházasodott, lett három gyereke, majd 30-40 éves korában már ténylegesen rájött, hogy ő bizony saját pályára játszik elmondta a feleségének, elváltak, mindkettőnek lett végül új párja, a gyerekek elfogadták, és mindenki boldog, happy end.


Az, hogy helyes vagy nem helyes nem gondolom, hogy van jogunk megítélni. Így hozta nekik a sors. Pl.: ha ez a férfi úgy nő fel, hogy nem kell elnyomni magában, mert egy olyan társadalomban élünk, ahol ezért nem közösítenek ki, akkor biztos, hogy nem nősült volna meg. Mindenkinek jobb lett volna. De annyi ilyen történet van, és mindegyik más, van ahol a meleg férfi tudja magáról, hogy az, de a látszatt miatt elvesz egy nőt, akinek elfelejti elmondani. De olyan is van, hogy biszexuális, és nyitott házasságban élnek, és nekik ez így jó, mert működik. Mindenki úgy él, ahogy akar.


(amúgy a rengeteg elég sarkítás, mert alig van ilyen család. régen több volt)

2017. aug. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%
"Gyűlöletes, ahogy a családokat minden fondorlattal csak szétzúzni akarják a provokátorok." Én örülnék neki a legjobban, ha a harminciksz évem alatt láttam volna háromnál több normális családot!!!
2017. aug. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
43%

39? én több, és többet is láttam, aki küzd, hogy ép közösség legyen a családja, hogy egészségesen és értelmesen neveljék együtt a gyerekeket.

De az, hogy te nem láttál normális családot, az sem nem indok arra, hogy bomlasszuk ezt a köteléket. Az egy sejt - ha elrákosodik - kihat a szervekre, és tovább az egész társadalomra.

Tipikus (ál)libsi LMWQRTX stb.betűsor perverz szöveg - á, úgysem normális senki, úgysem szeretik a családok egymást, úgyis elválnak, úgyis verik, ölik a kölköt stb.

Morális alapállás - ez, amit segíteni kell. Amíg lehet.

2017. aug. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
18%
ahh szociológia... annyit ér mint az össze többi társadalom"tufomány" együtt, semmit. Kész vicc, hogy ezeket egyetemen lehet tanítani. Tudománytagadó hippiképző
2017. aug. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm a bzikat
2022. febr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!