Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok ha a fiatoknak...

Mit szólnátok ha a fiatoknak egy idősebb lány tetszene?

Figyelt kérdés

A fiam 16 éves (1 hónap múlva 17) és beszélget egy 22 éves lánnyal, aki elvileg tetszik neki, de a lány max csak barátként tudja elképzelni, a korkülönbség miatt... viszont nem akarja megbántani..


Szülők, ti, hogy néznétek ezt, akár a baráti kapcsolatot is?



2017. aug. 15. 22:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen a fiamnak mondta ezt!
2017. aug. 17. 22:21
 12/16 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, arra szerintem nincs mit szólni. Barátok, aztán kész. De ha több is lesz, akkor is mi baj lehet belőle?!
2017. aug. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Azért a fiad lassan nagykorú. Nem gondolod,hogy nem most kellene elkezdeni nevelni,meg beleszólni az életébe? Örülj,hogy tudsz a lányról,ezek szerint bízik benned a fiad. El szeretnéd játszani a bizalmát? Akkor nyugodtan beleszólhatsz abba,kivel barátkozik,a következőről garantáltan nem fogsz tudni.

Bocsánat a kemény stílusért,gondolatébresztőnek szántam,nem gorombákodásnak.

2017. aug. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Pont leszãrnâm, hiszen úgyse lesz belöle semmi. Ha mégis, max kicsit mellé komolyodik.
2017. aug. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Képzeld mi lesz akkor, ha 25 éves lesz, es 40 es nővel állít be..

en 36 vagyok es 24-25 eves pasik irogatnak tarskeresőn. nem szeretik a tinilanyokat.

2017. aug. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Tiltani nem szabad, annál érdekesebb. A saját tapasztalata alapján el fogja tudni dönteni, mit akar.
2017. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!