Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akarnak ki*aszni itthonról?

Miért akarnak ki*aszni itthonról?

Figyelt kérdés
Most végeztem a sulival, még semmit nem tudok de már azt hallgatom, hogy ideje dolgozni és elmenni itthonról.. Semmi nem jó, ha megmozdulok az se, ha nem az se. Eddig ez nem volt, szüleim együtt élnek eddig nagyon jó volt velük a kapcsolatom. Mióta végeztem a sulival ez megváltozott. Hozzátenném kB 2 hete végeztem. 19/F
2017. júl. 5. 01:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%
Mond meg nekik hogy várjanak annyit míg lehet hogy tovább tanulsz vagy dolgozol....dehát nem tudom hogy tanulsz e tovább de itthon még munkát is nehéz találni...
2017. júl. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Hát ezaz, már mondtam hogy megyek okj-ra, intézem a dolgokat de semmi nem jó. Mellette menjek el dolgozni meg adjak haza pénzt. Én csak lestem, kicsit csalódtam, nem ilyennek ismertem az őseim, halál nyugodt, lazák voltak mindig is. De most két hete...
2017. júl. 5. 02:02
 3/35 anonim ***** válasza:
31%
Lehet csak ösztönöznek, nehogy így maradj ebben az állapotodban.
2017. júl. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Hát elég rosszul ösztönöznek, amúgy sincs rá szükségem :/ csak tudom hogy mindenhez idő kell de ők már mindent holnapra akarnak.
2017. júl. 5. 02:57
 5/35 anonim ***** válasza:
62%
Csak tudnám az ilyen emberek minek vállalnak gyereket!
2017. júl. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Utolsó! Panaszom nem lehet rájuk, kis koromtól kezdve mindent megadtak/megengedtek. Nagyon szeretem mindkettőjüket, csak most 2 hete vannak meghülyülve és ezt nem tudom hova tenni..
2017. júl. 5. 04:33
 7/35 anonim ***** válasza:
24%

Átléptél egy határt és más világ kezdődött.


Még a madarak is kilökik a fészekből a fiókáikat, ha elértek egy bizonyos kort.


A szüleid nagyon is jót akarnak.


A henye élet visszafordíthatatlan sérüléseket okozhat.


Helyedben elmennék dolgozni, de hirtelen, még ma intézni kezdeném


Ha még csak árufeltöltőnek mész, az is megfelel.


Lefoglalod magad

Hozzájárulsz a család kiadásaihoz

Marad némi pénzed

Önbizalmad is nőni fog

És még a szüleid sem szívatnak


A szocializálódás fontos szakaszába értél, értelmet kell adnod az életednek


Hajrá, melóra fel!

2017. júl. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
10%
"végeztem a sulival, még semmit nem tudok" - Valamit csak tudsz, ha eddig tanultál...
2017. júl. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
11%

"megyek okj-ra ... Mellette menjek el dolgozni meg adjak haza pénzt."


Természetesen. Felnőtt emberek így szokták, nem csak élősködnek más nyakán. Ha nem volt róla megállapodásotok, hogy továbbra is (pl. amíg majd tanfolyamra jársz) úgy élhetsz otthon, mint egy kisgyerek, akkor 19 évesen miért nem tekintesz úgy magadra, mint felnőtt emberre, akinek nem csak elvárásai vannak más felnőttekkel szemben, hanem hajlandó tenni is azért, hogy legyen hol laknia, étkeznie, stb.?

2017. júl. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Kedves #9-es, azért egy OKJ nem egy levelező tagozat, hanem általában minden hétköznap reggel 8-tól délutánig (néha estig, legalábbis nekem így volt) tanulás. Na emellett hogy vállaljom munkát a kedves kérdező? Tényleg érdekelne, mert én is kíváncsi vagyok milyen munkák vannak végzettség nélkül, ilyen munkarendben...
2017. júl. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!