Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért haragudott meg rám apukám?

Miért haragudott meg rám apukám?

Figyelt kérdés
Ugye nyaralni voltunk jó messze az otthonunktól és hiányzott. Ezt megmondtam neki és elkezdett velem üvöltözni, hogy mi a francért hiányzik az neked?- utána meg mondta, hogyha ilyen bunkó paraszt kamasz leszek akkor pofán ba$z. Miért mondta ezt?

2017. aug. 18. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Valószínűleg nem kevés pénzt és energiát fektetett abba, hogy elvigyen nyaralni, te meg fanyalogtál, ezért lehetett dühös. Ez nem mentség az agresszív viselkedésére.
2017. aug. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Az apád ilyen stílusban szokott veled beszélni? Az egy állat! Anyáddal is?
2017. aug. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De apum nem ilyen szokott lenni. Hát én is azért dolgoztam a tanulással (ha nem lettem volna kitűnő akkor elvileg otthon hagytak volna). Anyukám szokott ilyen hamar haragos lenni.
2017. aug. 18. 18:38
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
Azóta beszéltek egymással? Én biztos mosolyszünetet tartanék, ha valaki így beszélne velem. Még akkor is, ha valami tök más miatt ideges. Így nem elvesztenie a fejét a saját gyereke előtt!
2017. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
mármint nem szabad
2017. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utána meg beszéltünk. De megparancsolta, hogy folyamatosan mosolyognom kell, he tetszik, ha nem.
2017. aug. 18. 21:11
 7/13 anonim ***** válasza:
24%

Na akkor, bogaraim...

Apukád egy rohadt, erőszakos (NEM agresszív), mocskos állat. Mi az, hogy megparancsolja, hogy csak mosolyoghatsz?! Szét kéne verni a mocskos pofáját, ennek az utolsó tetűnek!!! Gondolom anyukádat is ver, rendszeresen.

Erőszakhoz köti a tanulást?! Mit képzel ez magáról?!

Sok kitartást kívánok a kérdezőnek, ha apád megdöglik, akkor már jó lesz!

Részvétem, tudom, milyen az ilyen "apa"!

Sok kitartást!!! :)

2017. aug. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Tisztázzuk le: nem ver, se semmi. HA bunkó kamasz leszek akkor lesz olyan, HA elovastátok volna. Anyukámat nem bántja.

Meg nem egy mocskos tetü (de valamikor elegem van belőlük is), ő kedvesebb, mint anyukám. De ha valaki felkurj@ az egekbe akko van nagy gáz.

2017. aug. 19. 00:11
 9/13 A kérdező kommentje:
Meg nem is akarom azt ahogyan a kedves előttem lévő válaszoló írta hogy MEGDÖGÖLJÖN. Nem erőszakos, de azért elvárja azt hogy jó tanuló legyek. Meg nem cseszett le azért se mert nem mosolyogtam valamikor
2017. aug. 19. 00:14
 10/13 A kérdező kommentje:
Meg szarul kezdődött a napja, szóval már bocsánatot is kértünk egymástól (mert egy kicsikét flegma voltam). Szóval már nem is ideges semmi. Egyszerűen most nem tudok rá haragudni. Szeretem akkor is ha qrvára idegesítő valamikor.
2017. aug. 19. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!