Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért haragudott meg rám apukám?

Miért haragudott meg rám apukám?

Figyelt kérdés
Ugye nyaralni voltunk jó messze az otthonunktól és hiányzott. Ezt megmondtam neki és elkezdett velem üvöltözni, hogy mi a francért hiányzik az neked?- utána meg mondta, hogyha ilyen bunkó paraszt kamasz leszek akkor pofán ba$z. Miért mondta ezt?

2017. aug. 18. 17:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire jóban vagytok, akkor miért itt kérsz tanácsot? Lehet kicsit durván fogalmaztam, de szerintem ez megengedhetetlen...
2017. aug. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%

Egymástól?? Hát neked nem kellett volna! Ne alázd meg magad! Nincs az a flegma viselkedés, ami indokolhat ennyire brutális verbális agressziót. És aki egyszer elköveti, az elköveti többször is.

(Nulla %-os barátunk nem tudom, minek javította ki az 'agresszív' szót erőszakosra, a 2 tök ugyanaz.)

2017. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"(Nulla %-os barátunk nem tudom, minek javította ki az 'agresszív' szót erőszakosra, a 2 tök ugyanaz.)"

Tisztázzunk néhány dolgot:

1. Nagyon leszarom, hogy mennyire pontoztok le, pont nem a ti "véleményetek" érdekel.

2. A kérdezőt nem tudom sajnálni, ha ennyire hülye. Én segíteni akartam. De most komolyan, ha ennyire jóban vagytok, akkor miért ebben a fos topikban kérdezgeted az embereket?! Beszéld meg apuciddal...

3. Az agresszió és az erőszak mocskosul nem ugyanaz! Nem fogom ecsetelni, hogy mi a különbség, járjatok iskolába, meg olvassatok könyveket. Ez nem agresszió, max. agresszióval TÁRSULÓ erőszak! Etológia...

Ajánlott irodalom: Desmond Morris: Az emberállat

Konrad Lorenz: Az agresszió

2017. aug. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!