Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a 12 éves kislány...

Elengednétek a 12 éves kislányotokat egy másik városba, ami egy órára van innen? A barátnőjével menne.

Figyelt kérdés
Bizonytalan vagyok, nem tudom, engedjem, vagy ne.

2017. aug. 24. 01:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
97%
Persze, legyen nála telefon, ha valami gond lenne, tudjon hívni. 12 évesen már lehet magabiztos ennyire.
2017. aug. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
83%
Ha eddig nem burokban neveltem hanem az életre és ismerném hogy talpraesett nem ijed meg ha elkülöm a boltba tejért és nem felhív hogy "anya melyik kell?" hanem meg fog eggyett azt hazahozza. Akkor elengedném,és megkérném hogy legalább 20 percenként küldjön egy szót vagy akármit. Ezt neked kell tudni te ismered a lányodat te nevelted.
2017. aug. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
64%

12 évesen sokan már BUDAPESTRE járnak iskolába EGYEDÜL, HÉV-vel...


Ennyire ne tartsd már életképtelennek a gyerekedet, basszus.

Nevetséges vagy.

2017. aug. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
35%

Én biztos nem engedném el, de mindenki azt csinál a saját gyerekével amit akar!

Ne jöjjön senki azzal, hogy régen így, meg úgy, mert régen azért más volt a világ.

Régen az én fiam nagycsoportosként EGYEDÜL JÁRT ÓVODÁBA, mert egyedül neveltem és a munkám miatt nem tudtam elkísérni. Ma már ezt nem merném megtenni.

Egy 12 éves lány még gyerek, ha nem is szellemileg, de főleg fizikailag nem tudja magát megvédeni, ha valami atrocitás éri.

2017. aug. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
40%

Ja, aztán ha bemondják a hírekben, hogy a 12 éves kislányt elrabolták/megerőszakolták/megölték az otthonától 80 km-re, akkor mindenki szórná a sarat a szülőre, hogy nem figyel a gyerekére!

Kérdező, a te gyereked, dönts egyedül!

A gyerek minden szülőnek a saját felelőssége.

Az enyém biztos nem mehetne.

2017. aug. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
87%

"Ne jöjjön senki azzal, hogy régen így, meg úgy, mert régen azért más volt a világ. " Inkőbb voltveszélyesebb régen mint most.. ott a telefon dtb is.

azért valszeg nem nappal fogják megtámadni és ketten mennek.. Ennyire azért nem romlott még a világ.

Én elengedném 1 óra az kb 30-40 km.

2017. aug. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
26%

Kedves 16-os, a te dolgod, ha elengeded a saját gyerekedet, ... ahogy írtam is.

Azért kíváncsi lennék, hogy a gyakorlatban hogy is néz ki, amikor egy megtámadott gyerek nekiáll joviálisan telefonálgatni! Egy kicsit sem életszerűtlen!

2017. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
25%
Nem engedném el.
2017. aug. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
96%
miért az hogy megtámadják a buszon , vonaton , nem az? túl sok tv-t nézel.
2017. aug. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
44%

Mert egy felnőtt nő meg tudja megát védeni, ha bántani akarják? Esélye nincs, úgyhogy ez szar kifogás.


De ha mindenáron életképtelent akartok nevelni a gyereketekből, hajrá, jó úton haladtok. :)


Motohaöcsém sem mehetett soha sehová 13-14 évesen sem. Most 18, de szabályos sírógörcsöt kapott, hogy neki Pestre kell járnia egyetemre, hogy mi lesz most vele.

Én meg csak néztem, hogy ez komoly?

Hát, igen, komoly, a kisvárosunkon kívül még sehol sem járt, mert "baja esik".

2017. aug. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!