Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a 12 éves kislány...

Elengednétek a 12 éves kislányotokat egy másik városba, ami egy órára van innen? A barátnőjével menne.

Figyelt kérdés
Bizonytalan vagyok, nem tudom, engedjem, vagy ne.

2017. aug. 24. 01:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
25%
20-as vagyok, pontozgathattok nullára, leszarom :D
2017. aug. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
81%

"Motohaöcsém sem mehetett soha sehová 13-14 évesen sem. Most 18, de szabályos sírógörcsöt kapott, hogy neki Pestre kell járnia egyetemre, hogy mi lesz most vele."


1) Azért egy 14 éves fiú és egy 12 éves kislány között baromi nagy a különbség, ezt még neked is be kellene látnod.


2) Ha a mostohaöcséd 18 évesen sírógörcsöt kap, hogy Budapestre "kell" mennie egyetemre, akkor valami mentális betegsége van, mert ez nem normális dolog.

Talán ennek tudatában vigyáztak rá a szülők jobban.


3) Engem sem engedtek el a szüleim sehova egyedül, mégis, ahogy betöltöttem a 18-at, elindultam és bejártam Európát, nő létemre. Biztosíthatlak, hogy közben nem kaptam sírógörcsöt!

2017. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
39%
9es, majd ha már elmúltál 14, és esetleg majd saját gyereked lesz, aki csavarogni akar és akiért felelősséggel tartozol, majd térjünk vissza erre a kérdésre. Attól senki nem lesz életképtelen szerencsétlenség mert 12 évesen nem engedik másik idegen városban flangálni. De neked hiába is magyarázom, az írásodból lejön hogy te is kb annyi idős lehetsz.
2017. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
31%

Mert egy felnőtt nő meg tudja megát védeni, ha bántani akarják? Esélye nincs, úgyhogy ez szar kifogás.


Képzeld, a legtöbb felnőtt nő nem életképtelen, simán meg tudjuk védeni magunkat. Én ártalmatlanná tudok tenni bárkit egy kapukulccsal, valamint mindig van a táskámban paprikaspray.

2017. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
68%
Ne legyünk az 1 millió életképtelen országa. Ennyi idösen én már Budapestre is egyedül mentem (150km) pedig nem vagyok olyan idős mindössze 25. Szánalom amit egyes szülők odafigyelés címszó alatt csinálnak.
2017. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Elengedted?
2017. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Istenem, én 12 évesen Pestre jártam suliba egy kisvárosból minden nap, és legalább normál képzést kaptam. (a helyi iskola undorító volt)
2017. nov. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Én barátnőmmel(12/l, 12/l) Romániába utaztam nyáron. Szüleink ott voltak amikor felszálltunk a buszra, és a barátnőm Romániában élő unokanővére (28/l) fogadott minket amikor leszálltunk, és így utaztunk haza is (8 órás út). Határellenőrzéssel meg minden...
2018. febr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!