Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők vajon mit szólnának...

Szülők vajon mit szólnának (/ti mit szólnátok) ahhoz, ha a lányuk a szüleitől is idősebb férfival jönne össze?

Figyelt kérdés

22/N vagyok, szüleim 43-44 évesek. Nemrég találkoztam egy 45 éves férfivel, közöd hobbi kapcsàn. Nem mondom hogy szerelmes lettem belé, nem remeg meg a gyomrom ha làtom, de fura módom mindig várom a talàlkozàsokat (nem randik, csak a hobbink miatt) és kissé ideges vagyok ha pl épp többen vagyunk és nem tudunk beszélgetni. Szóval nem tudom mi a helyzet vele kapcsolatban. Lehet ha 15 évvel fiatalabb lenne, már rég rávetettem volna magam :D de azért a kora kicsit megrémít, fura hogy idősebb apámtól. Neki egyébként láthatóan bejövök. De nem hiszem hogy lesz belőle valami, majd kiderül.

(egyébként soha nem jöttek be az idősebb pasik)


Szóval a fönn ìrt kèrdèsem csak pusztán kíváncsiság, hogy vajon a szülök mit szólnának egy ilyen kapcsolathoz.


2017. júl. 8. 06:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%
23/N vagyok mindig az ídősebb pasik jottek be 35-45 ig :) :) csak idősebb partnerwim voltak.. Hat anyám nem örült neki de nemnrud mit csinálni. Felnőtt vagyok az én döntésem kivel vagyok boldog. Nebh már a kor számítson
2017. júl. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

Szülője válogatja.


"Nem mondom hogy szerelmes lettem belé"


Én meg mondom. (Jó esetben) a szerelem nem az ágyba ugrással kezdődik.


"nem hiszem hogy lesz belőle valami, majd kiderül"


Ne hagyd, hogy csak úgy "kiderüljön", józan ésszel gondold át, hogy akarod-e ezt az egészet vagy nem. Most. Mielőtt rávetnéd magad. Akár vedd elő a témát a konkrét személy említése nélkül, hogy kiderüljön, a szüleid mit szólnának hozzá, legalábbis elvileg, és ezt is kalkuláld bele, amikor átgondolod, mert fontos szempont, hogy hogyan befolyásolná a szüleiddel való kapcsolatodat.

2017. júl. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
53%

Én apaként NEM BÍRNÁM ELFOGADNI. Nálam idősebb legyen a "vejem"?

Te mit szólnál ha mondjuk faterod leqrná az egyik barátnődet?

Anyád meg sz*pkodná az egyik fiú ismerősöd? Most azt hadjuk hogy "ez nem lehetséges", feltételezés. Elfogadnád?

2017. júl. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%
Apa komplexus?
2017. júl. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
70%

Fiatal szüleid vannak. Ha az én lányom jönne össze nálam idősebbel, 33-nál nagyobb korkülönbségről lenne szó. Érthetően nem ugrálnék örömömben, mert ha komollyá fordul, elég rövid és valószínűleg gyermektelen boldogságban lenne része.

Azért a nálatok lévő 20+ korkülönbség se kicsi.

2017. júl. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nincs apakomplexusom, normàlis csalàdban nőttem fel, normális csalàdi normákkal.
2017. júl. 8. 08:10
 7/25 anonim ***** válasza:
53%
Az hogy a lanyom eretlen/naiv/apakomplexusos, meg tudnam emeszteni. De a pasit semmikepp. Csak akkor szorakozzon a lanyommal ha jo ugyvedje van meg eletbiztositasa, vagy izmosabb haverjai mint nekem.
2017. júl. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
37%

Ez nem hatalmas korkülönbség.

A szüleid nagyon fiatalok voltak mikor születtél.

2017. júl. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
39%

Alaposan és őszintén végig kellene gondolnod, hogy a vonzalmad mennyire az egyéniségének, és mennyire a személyiségének szól. Utóbbin értem azt a sok mindent, amit az utóbbi 20 évben ért el: lelki, szellemi, anyagi, stb téren.

A rózsaszín ködből ezt nehéz lesz kibogozni, de igyekezz.

Jó lenne egy időutazás. Ha a 20 évvel ezelőtti önmagához is vonzódnál, akkor egymásnak vagytok teremtve. Ha viszont a puszta érettsége, tapasztaltsága ami vonz, akkor sok tennivalód lesz, ha mellette maradsz.

Ha többnyire a pénztárcája, státusza tetszik, akkor mindkettőtök érdekében, menekülj!

2017. júl. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
47%

Az én szüleim közt több mint 20 év korkülönbség van.

Apukámat " megfiatalítja" az, hogy kicsi gyerekei vannak.

De anyukámnak olykor nagyon nehéz dolga van vele... Van amikor mindent ránk hagy, van a mikor meg makacsolja magát.

Nem szereti a változásokat, de mivel anya nagyon rugalmas ezért kénytelen ő is azzá válni.

Nem mondom, hogy nem nehéz(néha főként anyának) de a rigolyáival együtt nagyon nagyon szeretjük :) és boldog család vagyunk.

2017. júl. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!