Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nevelőapukám sokszor bánt....

Nevelőapukám sokszor bánt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában kb fél éve bánt olyanokkal hogy nagyon lusta vagyok és hogy többet kellene segítenem, pedig ő nem csinál semmit szó szerint.Csak a gép elött ül és nyomkodjuk a facebooköt a bolt miatt. Ő elmondja a prédikációját és amit elmond azt ő sem csinálja meg. És ez nagyon idegesít. Ma volt a névnapom és csináltunk halat. Anyukám rosszul volt és azt mondta h segítsék a mamának. És ez 10:00kor volt. Bevitel a szobámba egy kártyát, és azt mondta h mennyek vissza segíteni. A mamának a párja pedig megvédett h nem kell hallgatnom rájuk ma van a névnapom. És erre azt mondta h akkor hívjam be a testvéremet aki mindig segít vagy őt se mert nem lehet rátok számítani. Amikor bementem halottam h azt mondja a(nevelőapám)a mamám párjának h tudod ez a lustaság...Még stb. Minden nap nekünk kell mosogatni segíteni a házimunkában. És megterítettem vacsorára és elfelejtettem becsukni a szekrény ajtót. Azt mondta h ez a lustaságot! Pedig ott állt a szekrény mellet fél méterre...Nem csukták volna be.

Nagyon idegesít h kioszt minket meg megszégyenít és ő nem csinál semmit. Ha pedig nem csinálunk meg valamit jól akkor eltilt az edzéstől. És már azon gondolkozunk h elszökünk az igazi apukánkhoz ha mégegyszer kiborít minket. Kérlek segítsetek!



#szökés #szégyen #Nevelőapukám #lustaság.
2017. aug. 26. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mit segítsünk?
2017. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Itt anyukád a kulcsfigura, ö kéne pontrarakja.

Mivel nem teszi pontra, egyre pofátlanabb lesz majd es merészebb.

Próbál rólad negativ dolgokat elhitetni, h szentesitse a majdani durváskodást a, amit tervez.

Anyukád hozzáállásán múlik minden. Ha szemet huny, nem marad más mint apukádhoz menni , mielött meg is ver anyukád " párja"

2017. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Csaholj rá amikor alszik. Mit tudnánk segíteni?
2017. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hat segíteni nem tudok, maximum tanácsot adni, amit vagy megfogadsz vagy nem.

Ha ilyen rosszul érzitek magatokat ott akkor menjetek el igazi apukatokhoz. Vagy beszéljetek erről anyukatoknak.

Egyébként hány évesek vagytok? Mert ha nagyobbak már (pl13-14 korul) szerintem normális ha egy gyerek kiveszi a részét a munkából. Legalábbis ha mindenki más is ugyanúgy reszt vesz takarításban, mosogatásban, térítésben stb stb.

2017. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!