Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mi miatt dobnátok ki a...

Ti mi miatt dobnátok ki a 18-20 éves gyereketeket otthonról?

Figyelt kérdés
2017. aug. 26. 23:59
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
43%

Ha úgy viselkedne, mint a 2. válaszoló : carnaval a hazimunkara, közben meg azön a véleményen volna, hogy a "lelkét is kiteszi értünk ". Mégis hogy, ha nonstop a gép előtt ül és még a házimunkát se végzi el?

Tehát ha a drága gyermek semmivel nem járul hozzá az otthoni életéhez, csak ingyen hotelnek néz, akkor mehet, amerre lát. Nyilván nem az ő dolga, hogy 6 fogásos ebédet főzzön vagy a pincétol a padlásig takarítsa a házat mindennap, de egyértelmű, hogy segítenie kell a hazimunkaban. Hogy mit, az megbeszélés kérdése - az én lányom pl most 14, de mindig is volt feladata itthon. Ha tanul még, akkor a megbeszélt házimunkan kívül mást nem várok el tőle, ha dolgozik, akkor viszont a raeso költségeket fizetnie kell. Ha erre a pénzre szüksége van e a családnak, akkor a költségekre menne, ha nincs szüksége, akkor sporolnank neki, természetesen a tudta nélkül.

2017. aug. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
47%

Megdöbbentő látni, hogy egyesek olyanokat elnéznének a gyereküknek, hogy az megölt valakit, megerőszakolt valakit vagy kirabolt valakit. Esetleg több embert.

Érthető, miért van egyre több erőszak a világban: az ilyen libsi birka gyökerek miatt. Lehet lepontozni, agyhalott nyomorultak.

2017. aug. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
72%
Ki írta, hogy elnezne ilyesmit? En pl el se tudom képzelni, hogy a gyerekem hasonlót tegyen, így abból indultam ki, ami nálam egy normális gyereknél kiverne a biztosítékot. Mivel Nem hiszem, hogy valaha is bűnöző lesz, így az otthoni semmittevés az első ok, ami eszembe jut.
2017. aug. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
17%
Ha abortuszra menne, ha meglopna, ha szándékosan állatot kínozna, ha megütne, ha csak pénzforrásként tekintene rám s otthon könyörgés ellenére se segítene.
2017. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
66%

Azért érdekes a pontozás.


Ha azt írom,hogy az életemre törne,azért lepontoznak,de ha csak megüt,azért felpontoznak:D


Amúgy van olyan szituáció mikor meg kell ütni a szülőt.

Anyám volt már olyan részeg,hogy teljesen kivetkőzött magából és addig őrjöngött,csapkodott verekedett,hogy az öcsém levágott neki egy pofont,akkor nyugodott le.

2017. aug. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
66%
Kik azok az idióták, akik a tanulást "semmittevésnek" nézik?? A programozó srác nagyon jól csinálta, négy év múlva a ti negyedéves keresetetek lesz az ő havi bére, amiből lazán támogathatná a szüleit, ha azok nem lettek volna szűklátokörű barmok akik hátbaszúrják a saját gyereküket. Infósrác ha olvasod, réstvétem.
2017. aug. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
46%

Utolsó!

Senki nem tanul 24/7ben, a házimunkát el lehet végezni. Nyilván most munka mellett is megoldja magának, csak akkor kényelmesebb volt a mama hotel

2017. aug. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
40%
16os, gondolom nem ül egész nap a gép előtt, simán lennie kellene napi egy órának mikor otthon segít. Hidd el, fiatalok százezrei tanulnak úgy, hogy otthon is megmozdulnak nem csak a gép előtt ülnek.
2017. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
37%
Ti se jártatok még komoly egyetem közelébe, ugye? 16. voltam
2017. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Második szakom végzem, most már család mellett. Nem kell aggódni, nem csak te vagy okos és a többi hülye. Lusta disznó egy csomó fiatal. A kifogás az megy, a meló meg megvárja anyucit.
2017. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!