Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem hagyja, hogy én...

Miért nem hagyja, hogy én döntsem el milyen telefont veszek?

Figyelt kérdés

Kaptam nemrég a családomtól a szülinapomra annyi pénzt, hogy vehessek egy új telefont magamnak.

Ki is néztem egyet, ami nagyon jó ár-érték arányúnak tűnik, rengetegen dicsérik, ilyesmi kütyükhöz nagyon értő ismerőseim szerint is jó vétel lenne, viszont egy itthon még nem annyira elterjedt (de amúgy híres és jó) kínai márkáról van szó.

Mikor mutattam anyámnak, teljesen kiborult, hogy nem fogom "no name vacakra" költeni a pénzem, vegyek samsungot, neki is az van.... Igen az van, és évek óta szenved vele, mindig minden baja van a telefonnak.. Nekem is volt már, soha többé..

Na most a legjobb az egészben, hogy anya úgy akarja megmondani hogy mit vegyek, hogy én állítok be neki új hátteret, én írok be új telefonszámot neki, stb, semmit nem ért ezekhez a dolgokhoz!

Akkor miért akar beleszólni? Miért csinál úgy, mintha értene hozzá? Neki ez miért jó, hogy rábeszél engem a rosszra?

Mit kezdjek vele?


2017. aug. 29. 09:57
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
76%
Milyen telefonról lenne szó?
2017. aug. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
91%
Egyszeru meggyoznod. Nezd anyu erre is ugyanugy van garancia, mint a samura. Tehat, ha szar visszavisszuk.
2017. aug. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom Xiaomi. Nekem is ilyen van, nagyon jó kis telefonok.
2017. aug. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Igen, xiaomi márkáról lenne szó.
2017. aug. 29. 10:10
 5/51 anonim ***** válasza:
98%

[link]


Mutasd meg anyudnak. Foleg ezt a reszt.

Az IDC szerint 2014-ben a Xiaomi a világ harmadik legnagyobb okostelefon-gyártója volt, a Samsung és az Apple mögött, megelőzve a Lenovo-t és az LG-t. Ugyancsak 2014-ben a Xiaomi a legnagyobb okostelefon-szállító lett Kínában, megelőzve a Samsungot.

2017. aug. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
95%
2017. aug. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Mutattam már neki erről cikket, de azzal magyarázta, hogy a kínaiakra biztos könnyen tudnak vackot rásózni, innen a sok eladás.....
2017. aug. 29. 10:17
 8/51 anonim ***** válasza:
92%
Megvan a pénz, nem? Akkor elmész és megveszed anélkül, hogy anyáddal beszélnél erről.
2017. aug. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
99%

Nem költöd a pézt No name vacakra = én nem hallottam róla tehát szar, ezért olyat veszünk amit gyakran mutat a tv.

Hívd fel anyukád figyelmét, hogy pár éve ugyan ez volt pl a Huawei-ekel.

2017. aug. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

#9

Igen, pontosan ilyen :(

2017. aug. 29. 10:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!