Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim beleszolnak mindenbe...

Szüleim beleszolnak mindenbe bővebben lent olvashatsz, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Anyumal és apummal élek hétvégente szoktam találkozni a baratnőmel,de mindig megmondják hogy mikor jojjek haza ha meg még nem vagyok otthon a megbeszélt időre felhivnak mindig hogy hol vagyok mondom még itt és még maradnék akkor az jőn hogy haza se gyere,megkell kérdeznem mindent ha elakarok menni stb,meg ha hétköznap elakarom kísérni pl haza a barátnőm nem mehetek mert hétköznap van meg azt is szokták mondani hogy az a lány irányit már teljesen,nem lehet velük beszélni mert akarnék is a végére mindig az jőn hogy elmehetsz,de akkor ide nem jössz vissza,ha vissza is jössz rendőrt hivunk! Segitsegeteket szeretnem kerni mert ez szerintem 21 évesen ezt csinaljak velem ez nem normális,jogsim is van arrol meg ne is beszeljunk nem engednek el meszebre a lakhelyemrol me eltevednek azt mondjak oedig pesten aoumal dolgoztunk en vezetem es hetekrol hetekre levezetem vagy 68.000 km már,azt se mondhatnam hogy nem megy a vezetés kérlek segitsetek,véleményeteket várom :)

2017. aug. 30. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Költözz el, és nem fogja senki megmondani mit csinálj:-)
2017. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát elköltöznék de nincs hova,szeretni meg szeretem oket nem arrol van szo,meg ok is engem,meg nehez lenne talpra állni
2017. aug. 30. 19:31
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Egyedüli gyerek vagy?Betegesen féltenek, vagy betegesen zsarolnak.Azt akarják,hogy csak nekik éljél.
2017. aug. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez kell alkalmazkodni....

68.000 km? Az nem sok?

2017. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

költözz

erre nincs más

vagy közöld velük hogy felnőtt ember vagy, és akkor is mész, esetleg szó nélkül

lelépsz azt hagysz egy üzenetet

rendőrt? tájékozatlanok

amig oda vagy bejelentve és nem bántalmazod őket nem tehetnek semmit

2017. aug. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

Mi az, hogy nincs hova? Szerinted mások úgy költöznek el otthonról, hogy rögtön ott várja őket valahol egy bútorozott lakás kifizetve?

Keress albérletet, és lesz hova költöznöd.

Ne haragudj a kérdésért, de borzasztó a helyesírásod, és mivel nem engednek el otthonról, merthogy eltévednél, ezért felmerült bennem... van valami mentális betegséged? Vagy fogyatékosságod? Miért féltenek ennyire? Iskolát végeztél?

A 68.000 km is kicsit túlzásnak tűnik...

2017. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szántóvető ***** válasza:
54%

6-os:inkább gyerek még a kérdező.ami nem is csoda hisz úgy kezelik mint egy 6 évest.így persze nehéz lesz egyedül boldogulni az életben.

"mit tehetnék?"-dolgozol és elköltözöl,mást nemigen tudsz tenni.

2017. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem tudom, hogy mennyit keresel, de egy olcsó albérlet biztos kijön, és nem fogsz éhenhalni. Költözz el.
2017. aug. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos pedig csak két választásod van: vagy elviseled ezt, vagy elköltözöl. (Gondolom, 21 évesen dolgozol - ha nem, akkor kezdj el). Szobát lehet bérelni viszonylag megfizethető áron.

Ez jobb nem lesz.

2017. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!