Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám szerintem érzelmileg...

Anyám szerintem érzelmileg zsarol. Szerintettek?

Figyelt kérdés
Heti 6 edzésem van. Természetesen van amikor nem akarok edzésre menni, ezt meg is érti, ha ez heti 1-szer történik meg. Ha 2 edzést hagyok ki akkor elöszőr próbál meggyőzni aztán pedig annyit mond, hogy azt csinálsz amit akarsz és aznap minimálisra csökkenti a kommunikációt. Szerinte nekem ez büntetés. Pedig tudja, hogy nagyon durva edzésen veszek részt. Voltam más edzésen is és az semmi ahoz képest amit most csinálok szóval szerintem megérdemlek heti 2 edzés szünetett anélkül, hogy ne szóljon hozzám. Szerintettek?
2017. aug. 31. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően csak bajt hoz, ha egy szülő kényszeríti a gyerekét valamire (nyilvánvalóan kivételt képeznek bizonyos szélsőséges esetek). Mit sportolsz? Mi lehet az anyád motivációja - élsportolót szeretne csinálni belőled (ami esetleg neki lehetett a vágya anno), vagy úgy gondolja, hogy egészségügyi szempontból lenne muszáj? Mennyi idős vagy? Mit szeretnél TE elérni a sportban?
2017. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért jársz heti 6x edzeni, ha csak 4-5 alkalmat bírsz?

Az 5-tel még anyukád is ki van békülve. Beszéljétek meg, hogy elég lesz annyi és ha még mindig sok, akkor harcold ki a 4-et. Vagy az 5 alkalomnál is lógj el mindig egyet valahogy :D

2017. aug. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért hagyod?


Ne menj, ő meg puffogjon, kit érdekel? :)

2017. aug. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!