Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ciki, ha a szülő vesz autót a...

Ciki, ha a szülő vesz autót a felnőtt gyerekének? Rosszul kéne éreznem magam?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok.

18 éves koromban lett meg a jogosítványom, akkor kaptam egy használt (5 éves) autót. Imádtam, de az utóbbi fél évben rengeteg gond volt vele, szerelőtől szerelőhöz hordtuk. Volt olyan, hogy út közben állt le alattam és sokat mentem vele, gyakran este/éjszaka és nem igazán örültem volna, ha a tök sötétben robban le. Júliusban végig szerelőnél volt, májusban nekem megszületett a kislányom, szóval tényleg szükségem volt kocsira és nem cserélgethettem mindig az anyáékét. Tervben volt, hogy veszünk egy újat és apukám meglepett eggyel.


Nekem ez nagyon jól esett, mert nem vártam volna el és tényleg örülök neki, évek óta ezzel a márkával szemeztem. Viszont a felesége folyamatosan megjegyzéseket tesz emiatt és azt érezteti, hogy nem kellett volna elfogadnom...


2017. szept. 1. 15:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a munkahelyem adott autót, és tankolja is. Én nem érzem rosszul magam ettől.
2017. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
84%
Naná, hogy a feleséget zavarja, hiszen neki, vagy a közös gyereküknek kellett volna vennie, gondolom. Tojd le a véleményét. Ne hagyd, hogy rossz érzéseket keltsen benned.
2017. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!