Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti elengednétek engem...

Szülők ti elengednétek engem meccset nézni így?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és a mai focimeccset szeretném haveromnál megnézni ami 9-11-ig tart és holnap suli. Nem alkoholizálok iskolaidőben, csak akkor ha utána napon nincs dolgom és szüleim emiatt nem mernek elengedni. Meg hogy túl későn jövök haza pedig alapból éjfél körül tudok csak elaludni. Haverom 2 utcára lakik tőlünk. Ti se engednétek?

2017. szept. 3. 15:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Megoldható lenne, hogy nála aludj? Vagy jöjjön ő hozzátok, ha a szüleid semmiképp nem akarnak elengedni.
2017. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%

Nem alkoholizálok iskolaidőben, csak akkor ha utána napon nincs dolgom


ez mekkora...

2017. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Igazából 17 évesen már van egy normális embernek annyi esze, hogy tudja mit csinál. Ha Te ugy érzed, hogy fel tudsz holnap kelni, es oda tudsz figyelni a suliba, akkor en engedném. De ha tudnám a gyerwkemről, hogy nincs ennyi esze, és valószinüleg a "nem iszok" csak azert mondja, hogy elengedjem, akkor valószinüleg en sem engednem.
2017. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
83%
Ha megbízható vagy azaz nem mész el a meccs végén sehova es nem hajnali kettokor ersz haza en biztos elengednelek. Probald meggyozni oket hogy sehova nem fogsz elmenni.es az meg tenyleg semmivel se masabb hogy éjfélkor alszol el amugy is
2017. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Én megengedném .Vagyok olyan jó viszonyban a gyerekekkel ,hogy bízom bennük . Meg is tartják amit megbeszéltük. Persze reggel ébresztő ,ebben nem ismerek tréfát.
2017. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Megbízható gyerek vagyok és én is tudom hogy holnap iskola van tehát nen innék és meccs után egyböl hazajönnék. Falun lakom szóval bajom nem eshet. de nem tudom öket meggyőzni folyton azt halogatja hogy holnap iskola és csak...
2017. szept. 3. 15:18
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Magyar-Portugál, mi? :)
2017. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Őszintén, mit segít, ha azt írjuk, mi elengednénk? Ha amúgy is éjfél körül alszol, akkor tökmindegy, az első nap meg úgyse nő még a fű sem.
2017. szept. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Én simán engedném, hogy menj, de fél éjfélre legyél itthon, meg ha lehet akkor tényleg ne idd le magad, más kikötésem nem lenne, már nagyfiú vagy, nem baj ha éjfélkor fekszel le.
2017. szept. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A ma esti meccset nem hagynám ki. Ennyi idősen későbbi meccset is néztem havernál iskolaidőben.
2017. szept. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!