Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti elengednétek engem...

Szülők ti elengednétek engem meccset nézni így?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és a mai focimeccset szeretném haveromnál megnézni ami 9-11-ig tart és holnap suli. Nem alkoholizálok iskolaidőben, csak akkor ha utána napon nincs dolgom és szüleim emiatt nem mernek elengedni. Meg hogy túl későn jövök haza pedig alapból éjfél körül tudok csak elaludni. Haverom 2 utcára lakik tőlünk. Ti se engednétek?

2017. szept. 3. 15:10
1 2
 11/16 szántóvető ***** válasza:
25%
csak akkor engedném ha folyamatos élőkamerás face-kapcsolaton keresztül láthatnálak.és kizárólag a meccsnézés engedélyezett,esetleg szotyi meg ásványvíz.
2017. szept. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%

Én engednélek. Ha azzal nincs gond, hogy a 17 éves gyerekem már rendszeresen alkoholizál, akkor miért pont az zavarna, hogy egyszer megnéz egy meccset?


Mindenesetre rajtad nem segít, hogy mi elengednénk, mert a szüleid akkor sem fognak. Így jártál, kemény az élet.

2017. szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%

Én el, de a tieid nem.


Téma lezárva :)

2017. szept. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elengedném, igyon meg 2 sört, rendeljenek egy pizzát aztán hajrá. Legrosszabb esetbe alszik 6-7-7.5 órát, attól függ mikor kel fel. 2. napon alapból se fognak sok mindent csinálni.
2017. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én elengednélek, de csak telefonkapcsolattal. még nagyon év eleje van, úgyse csinálnak még semmi lényegeset ilyenkor a tanárok, nem gáz, ha egy 17 éves gyerek kicsit ásítozik.
2017. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha mehetnék én is :D
2017. szept. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!