Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek anyám arra célzott...

Szerintetek anyám arra célzott amire gondolok? Lényeg lent

Figyelt kérdés

A barátom be akart mutatni a szüleinek és megbeszéltük, hogy mikor lenne jó mindenkinek és ugye mondtam anyámnak is aki elkezdett veszekedni, hogy nem tetszik ez neki meg olyan buta kis csitri vagyok és egy csettintésre ugrok ha a barátom látni akar, illetve a vak is látja hogy mennyire bele vagyok esve és szerinte ennek nagyon nem lesz jó vége.

Most szerintetek is az a baja, hogy fél, hogy megfektetnek?

(Háttérinformációk: Egy hónapja ismerjük egymást, őt már bemuttam mert mindenképp látni akarták :D. Ő 24 éves, egy várossal odébb lakik ami 30 perc buszozás. Sokszor munka után hulla fáradtan is feljött pár órára hogy lásson és még nem áll szándékomban lefeküdni vele. 17 éves vagyok. És nem tudtam tőle megkérdezni mert nagyon ideges volt, nem akartam mégtöbb fát tenni a tűzre)



2017. szept. 5. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Igen, az a baja, de 17 vagy, ha le akartok feküdni, úgyis le fogtok. ;)
2017. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Tuti hogy ettől tart. Ha normális, akkor talán meg tudod nyugtatni hogy nem tervezel lefeküdni még vele.

Saját tapasztalat, hogy pl több éjszakát is töltöttem exbarátnál régen, nálunk azt hitték már rég lefeküdtünk emiatt, pedig nem.

2017. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Valójában ő is volt már nálam mikor a szüleim nem voltak itthon. Aludtunk meg döglöttünk de nekem eszem ágában nem volt lefeküdni vele. Viszont ha ezt megtudná anyám szerintem tuti kiakadna. Elhiszem, hogy félt, de szerintem nem csak arra kellek a barátomnak, szóval ha pár hónap múlva meg is történne nem lenne olyan brutális dolog. (Ráadásul pár hónap múlva töltöm a 18-at)
2017. szept. 5. 22:15
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen, arra. Nyugi, ez csak szuloi aggodalom, majd atmegy!
2017. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

-Csak döglöttünk meg gubasztunk a szobában.

-Jól van kislányom.Csak mi az a gu?

2017. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

"de szerintem nem csak arra kellek a barátomnak"

Ez aztán a határozott kijelentés. Tisztászd vele, az idő eldönti mire kellessz neki!

2017. szept. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5-ös ez vicces volt:D

Akkor mondom úgy, hogy biztos vagyok benne hogy komoly kapcsolatot tervez, ettől függetlenül még félek lefeküdni vele. Csak arra voltam kíváncsi, hogy anyámnak miért gond ha szeretem és hogy be akar mutatni? Nem inkább akkor kéne aggódni ha nem így lenne?

2017. szept. 5. 22:47
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyámnál is az a szoftver fut, hogy "egy nőnek nem szabad kiadnia magát". Magyarul ne mutassam ki, hogy szerelmes vagyok. Nem tudom, miért gondolja így, miért hiszi azt, hogy csak a férfi dolga a nő kedvére tenni, míg a nőnek passzívnak kell maradnia. Ezzel együtt tisztelem és szeretem anyukámat, de egy beszélgetésünk alkalmával elmondtam, hogy nagyon nem értek vele egyet. Ha egyszer szerelmes vagyok, akkor kimutatom a férfi felé. A passzivitást könnyen értheti úgy a fiú, hogy nem akarok tőle semmit. Teljesen rosszul volt, amikor először vettem a bátorságot, és én kérdeztem meg a barátomat, hogy van- e kedve átjönni hozzám. Aztán megszokta. ;) Miért zavarja anyukádat, ha lefekszel a barátoddal? Vallásosak vagytok, vagy mi?
2017. szept. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyámnál is az a szoftver fut

-Ajjaj te is látod már a mátrixot.

2017. szept. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jaaa, hát Jehova tanúja, de nem úgy viselkedett soha, szóval nem hiszem, hogy az áll a háttérben (iszik, meg régebben csalta a pasijait nem finoman)

Biztos az a problémája neki is, hogy nem tudok valami jól "taktikázni" hanem mindig azt nézem, hogy a baràtomnak is jó legyen. De 21.században bele kell gondolni, hogy milyen nehéz lehet egy srácnak, ha soha nem kap visszajelzést, hogy ahogy kinyilvánítja a szeretetét az jó-e vagy sem. Elbizonytalanító és egy csomó fölösleges kérdés merül fel benne. És egyébként is miért jàtsszam a jégkirálynőt ha lehetek természetes?xd

2017. szept. 5. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!