Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek anyám arra célzott...

Szerintetek anyám arra célzott amire gondolok? Lényeg lent

Figyelt kérdés

A barátom be akart mutatni a szüleinek és megbeszéltük, hogy mikor lenne jó mindenkinek és ugye mondtam anyámnak is aki elkezdett veszekedni, hogy nem tetszik ez neki meg olyan buta kis csitri vagyok és egy csettintésre ugrok ha a barátom látni akar, illetve a vak is látja hogy mennyire bele vagyok esve és szerinte ennek nagyon nem lesz jó vége.

Most szerintetek is az a baja, hogy fél, hogy megfektetnek?

(Háttérinformációk: Egy hónapja ismerjük egymást, őt már bemuttam mert mindenképp látni akarták :D. Ő 24 éves, egy várossal odébb lakik ami 30 perc buszozás. Sokszor munka után hulla fáradtan is feljött pár órára hogy lásson és még nem áll szándékomban lefeküdni vele. 17 éves vagyok. És nem tudtam tőle megkérdezni mert nagyon ideges volt, nem akartam mégtöbb fát tenni a tűzre)



2017. szept. 5. 21:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mikor 16 voltam, baratom azt hiszem 22-23 anyam rogton 1 het jaras utan azt feltetelezte hogy terhes vagyok. Pedig szuz voltam. A lenyeg, hogy sose hitt nekem. Azota egyszer meg beakartam neki mutatni valakit, merthat gondoltam csak az anyam, erre jon az hogy megcsak talalkozni sem enged vele. Persze talalkoztam vele titokban, de mostmar nem igen fogom az orrara kotni hogy kivel hogy vagyok es mit csinalok 18 evesen... Igen kerdezo, arra celzott, de hat feleslegesen mert ha csinalni akarjatok, ugyis megoldjatok. Mi is megoldottuk.
2017. szept. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Update: megtaláltam ezt a kérdést és gondoltam leírom mi van, hátha egy fiatalabb lány tanul belőle :D

A pasi csak meg akart fektetni. Persze nem akkor jöttem rá és nem anyám miatt. Összesen 4 hónapot jártunk és a végére olyannyira nyilvánvaló volt a dolog, hogy nem tudtam nem szakítani. Semmiről sem lehetett vele beszélgetni, és ha nem volt szó együttalvásról akár hetekig nem találkoztunk. Nem feküdtem le vele, csak bosszant, hogy ilyen sokáig nem vettem észre.

Tanulság: Az, hogy bemutat a szüleinek meg a haverjainak nem jelent semmit. Az, hogy egész nap alig beszéltek, látja hogy nem stimmel valami, de este mégis bepróbálkozik sokmindent jelent.


Talán nem csak egy éjszakát akart, de a nyakam rá, hogy a kapcsolat nem szólt volna többről. ✌

2018. febr. 20. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!