Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi legyen fontosabb: az hogy...

Mi legyen fontosabb: az hogy együtt legyek (éljek) a családommal, most messze dolgozó férjemmel, messze tanuló gyerekeimmel vagy hogy az idős szülőt (férjem édesapja) ne hagyjam magára (vagy másokra) 77 évesen?

Figyelt kérdés
Ha mindenképp muszáj választani, ti mit választanátok?
2017. szept. 7. 20:21
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
Nem kell ápolni. Magától eszik, iszik, öltözik, mozog, tisztálkodik. Én tényleg csak mint egy bejárónő vagyok neki. De nagyon félek, amikor ágynak esik majd és itt maradok vele egyes-egyedül. Bár remélem, akkor csak nem hagyna magamra a férjem egy magatehetetlen emberrel.
2017. szept. 8. 15:43
 42/55 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, akkor a férjednek kellene valami állást/melót találni ott helyben vagy a környéken.
2017. szept. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:
Az reménytelen.
2017. szept. 8. 16:01
 44/55 anonim ***** válasza:
62%

#41


A férjed évekkel ezelőtt magadra hagyott.

2017. szept. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
47%
Nyilván, mindenki magára van hagyva, akinek a férje (felesége, párja, stb) az ország másik felén vagy pláne külföldön dolgozik - mert ott kap csak munkát...
2017. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, szörnyű, amit a férjed művel veled. Ha a szüleid is Pesten élnek, sokkal inkább mellettük a helyed, mint a (papíron) férjed apjánál. A helyedben azonnal költöznék. Miért is kéne a "férjed" beleegyezése ehhez? nem is éltek együtt. Nem mindegy, mit gondol? Valamiért nagyon kényelmes neki, hogy te a távolban vagy. Szerintem nem az apja miatt.
2017. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:

Nincs senkije, ez 100%. És nekem sincs és nem is volt soha. Talán ha lenne, könnyebb lenne minden.

Ő is hazajön 3-4 hetente hétvégére, azért az nem igaz, hogy nem élünk együtt. De ha azt akarom, hogy ezek a napok veszekedésmentesek legyenek, jobb ha nem nyavalygok a helyzetünkért, mert akkor azzal jön, hogy neki se könnyű így, és még azzal, "ha tudsz jobb megoldást, mutasd!", de hiába jövök a kétfajta lehetőséggel is (hagyni az öreget, másra bízni vagy vinni magunkkal) egyik sem tetszik neki.

2017. szept. 8. 17:29
 48/55 anonim ***** válasza:
55%
szerintem havonta 2 nap együtt töltött idő nem nevezhető együttélésnek. Sajnálnám, hogyha belenyugodnál a helyzetbe, mert ennél mindenki jobbat érdemel.
2017. szept. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
58%

Nem értem, miért mentegeted. Eleve nem lehetett volna megoldásnak nevezni egy olyan helyzetet, amiben most keveredtetek.

Jó lenne, ha felnyílna végre a szemed, hogy a férjednek ez így nagyon kényelmes, nem is kíván változtatni ezen, úgyhogy feleslegesen eszed az ideget azzal, hogy mindenáron "megoldásokon" agyalsz. Fogod magad és felköltözöl! Megszervezed a papa életét, megmondod a férjednek, hogy hova utalja a pénzt a szolgáltatásokért, és mész.

Egyébként arra mit mozdulna, hogy ha a Te szüleidhez kellene odamenni, hogy segíts?

2017. szept. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
65%
" Fogod magad és felköltözöl! Megszervezed a papa életét, megmondod a férjednek, hogy hova utalja a pénzt a szolgáltatásokért, és mész." - és közben miből éljen a Kérdező és a két gyerek???? Erre is van valami ötlete a kedves "lázítóknak"?
2017. szept. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!