Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Inkább a 25-26 éves fiús...

Inkább a 25-26 éves fiús szülőktől kérdezném, van arra mentség, ha egy rendes, jó anyának hátat fordít a fia pont akkor, amikor a legnagyobb szüksége lenne rá?

Figyelt kérdés
család, gyermek,

#betegség #meg nem értettség #magánjellegű gond
2017. szept. 8. 17:12
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
94%
Mellesleg a "rendes, jó anyák" gyerekeit megkérdezve kiderül, hogy ez rohadtul nem így van 90% :)
2017. szept. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

"A 25 éves fiam most költözött át anyósom házába, családi unszolásra."


Nem is ő akart menni? Akkor mi a gond vele?

2017. szept. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
87%

"Itthon nem igen tett semmit, a s..-e is ki volt nyalva"


1. Na, és ez kinek a hibája? Hát nem az övé! A TIÉD!

2. Attól, hogy valakit elkényesztetnek, és agyonbabusgatnak, még nem biztos, hogy jólelkű, hálás gyerek lesz belőle!

3. Attól, hogy valakit elkényesztetnek, és mindent megkap, még nem biztos, hogy egy elkényesztetett önző, hálátlan, gonosz ember lesz belőle!

ha elkényeszteted, ha nem, úgy kellett volna nevelned, hogy tisztességes, jóravaló, rendes ember legyen, a nehéz időszakokban is!

2017. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
38%

Kedves Válaszolók!


A Kérdező a családi unszolás alatt a Mama 👵 rábeszélését érti. A néni telebeszélte az unoka fejét, " hogy kisfiam, jobb lesz itt neked nálam, anyádat hagyd el...." Persze elköltözhet a gyerek, de akkor legyen is önellátó. Így egy másik mamahotelben fog élni.

2017. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
78%
Csak én értem úgy hogy a kölyök az anyóshoz költözött tovább ingyenélni, és ezt a csaj anyjáék akarták nem a kérdezőék? Én sehol sem látom azt hogy a kérdező akarta volna hogy elmenjen.
2017. szept. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
87%
Nem-nem, én is így érzem, csak én az anyósra "fogtam".
2017. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen normális, ha 25 éves felnőtt férfi elköltözik otthonról. Nem normális, hogy ki volt nyalva a s_egge otthon. Nem kisgyerek, hanem felnőtt férfi.

A gyógyulásodat ne mástól tedd függővé! Sajnos a depresszió a családnak, közvetlen környezetnek is megterhelő. Lehet, hogy nem bírta tovább.

2017. szept. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
82%

Kedves szülőtárs !


Normális szülő valamilyen formában maga kezdeményezi, hogy a 25-26 éves fia költözzön el a szülőktől. Te feltehetően férfi-társ nélkül éled életedet és minden szeretetedet (megkötés nélkül) ráömlesztetted a felnőtt fiadra is, most pedig lelki/érzelmi zsarolást alkalmazol, hogy továbbra is magadhoz kösd. Vedd tudomásul, hogy az almafa nem szorul rá az egészséges gyümölcsére. Az az alma, ami fennmarad a fán, csak terméketlenül összeszottyad.

2017. szept. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 Andizsuzsi ***** válasza:
87%

"Csak én értem úgy hogy a kölyök az anyóshoz költözött tovább ingyenélni"


A nagymamához. Kérdező azt írja, hogy az ő anyósához.

2017. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 Andizsuzsi ***** válasza:
79%

"Normális szülő valamilyen formában maga kezdeményezi, hogy a 25-26 éves fia költözzön el a szülőktől."


A nagymamához?

2017. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!