Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen szülő az, aki nem áll...

Milyen szülő az, aki nem áll a gyereke mellett illetve nem hisz neki?

Figyelt kérdés
Sok szülő a gyereke mellett még akkor is kiáll, ha börtönbe kerül, engem meg mindenféle kis dologért lepocskondiáznak. Nem hisznek nekem semmiben sem, ha egy idegen mond rólam valamit nekik, akkor az idegen szavát jobban elhiszik. Pl. a volt főnököm azért rúgatott ki, mert nem mentem ingyen dolgozni, a szüleim meg egy ismerőstől azt hallották vissza hogy én lusta voltam, és semmit sem csináltam. Persze a szüleim lehordtak mindenféle semmirekellőnek, és azt mondták, hogy a főnökön helyében ők sem alkalmaztak volna. De ez csak egy példa volt, más esetekben sem állnak mellém.
2017. szept. 12. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem mentél ingyen dolgozni? Az ingyen mit takar? Mert a céget kötelezi a törvény...

Vagy csak szerinted ingyen, mert nem kaosz annyit amennyit szeretnél?

Hány éves vagy? Mik azok a más esetek? Ez igy keves info, kerlek a pontosabb valaszert válaszold meg ezeket...

2017. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg ingyen, ugyanis közmunkán voltsm.
2017. szept. 12. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A közmunkával általában valami kifizetetlen dolgot dokgoztatnak le.vagy fizetsz vagy dolgozol.hát valahol megértem a szüleidet....
2017. szept. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó dolog kötekedni? Tényleg ingyen akartak velem ledolgoztatni egy hónapot, mert hogy azokat jobban visszaveszik. Te mennél ingyen dolgozni?
2017. szept. 13. 08:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Mergezo es szemet az ilyen szulo.
2022. nov. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!