Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ahhoz hogy visszakapjam a...

Ahhoz hogy visszakapjam a gépem, szerintetek továbbra is mosolyogjak és tegyek úgy mintha nem hiányozna, közbe próbáljak megfelelni az elvárásaiknak vagy az utóbbi mellett inkább könyörögjek hátha felengednek és nem feledkeznek el róla?

Figyelt kérdés
3 napja vették el csak mert elfelejtettem elmenni fitnesszre és ráfogták hogy túl sokat gépezem, pedig nem is volt sok. Egyszer kérdeztem meg hogy már visszakaphatom-e, nem alkudoztam eléggé, még nem akarták visszaadni. Úgyhogy vállat vontam.Melyik jobb taktika? Nem számít meg vagyok nélküle vs könyörgés?

2017. aug. 27. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Ha a te tulajdonodban áll akkor az lopásnak minősül de ha nem akkor inkább alkudozás..
2017. aug. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem saját pénzemből van sajna. Ezt az én érdekemben teszik, de tudom magam korlátozni és nem értik meg.
2017. aug. 27. 23:22
 3/11 anonim válasza:
76%
Alkudozás! Az a legjobb talán. Vagy könyörgés aztán azonnal alkudozás
2017. aug. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Hamar vissza fogják adni. Könyörögni nem kell, csak mondd el, a jövőben figyelni fogsz az egyensúlyra. Ha normálisak a szüleid, hamar vissza kapod. Amúgy netezni most is tudsz.
2017. aug. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Nalam konyorgessel semmit nem kapnal meg. Normalis beszeddel annal inkabb. Javasold, ha odaadjak mikor kered, egy ora mulva mar vissza is adod nekik ;)
2017. aug. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Könyörgésel semmit nem érnél el nálam ,mennyi volt az a nem is sok ? 1-2 óra ? Vagy 8-10 óra.nem mindegy .
2017. aug. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

Biztos vagyok benne, hogy nem ez volt a kiváltó ok. Még anonim fórumon is szeretik az emberek szépíteni a dolgokat, úgy bemutatni a problémát, mintha igazságtalan lenne és ők ártatlanok lennének.


Inkább gondold végig, hohy az állandó gépezés miatt mit veszíthetsz.

2017. aug. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

az én taktikám az volt, hogy onnantól 1 percet se gépeztem, megmondtam, hogy engem ez akkor már nem is érdekel


aztán amikor nekik kellett volna valami segítséggel a géppel, kitartottam emellett


hamar visszakaptam

2017. aug. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Vedd vissza.
2017. aug. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Ne könyörögj napi szinten.

Hagyd elaludni az ügyet.

3 nap az semmi. Várj újabb 3 napot (legalább) és egyszer hozd szóba. Ha akkor se adják, akkor maradj csöndben újabb 3-4 napig és utána megint. Ha közben van fitness edzés, akkor ügyelj rá, hogy véletlenül se mulaszd el. Ha jövő hét végéig se adják vissza, akkor kérdezd meg (de ne ingerülten), hogy mikor fogják visszaadni, ill. mit várnak tőled, mit tegyél, hogy visszakaphasd.

2017. aug. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!