Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért teszik ezt velem a szüleim?

Miért teszik ezt velem a szüleim?

Figyelt kérdés
Azvan h a baratom szinte minden nap jon hozzam es anyuek megtiltotak h jojon...de en nem birom ki nelkule...tiszta depi vagyok...nem eszek nem iszok....mit tehetnek h megengedjek h meg ma johesen?????😭😭letszives ertelmes valaszokat...nagyon magamalat vagyok

2017. szept. 16. 09:12
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%
Találkozzatok máshol. Lehet, a szüleid megunták minden nap kerülgetni.
2017. szept. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Okes...koszonom😭
2017. szept. 16. 09:27
 3/38 anonim válasza:
93%
Szia! Szerintem kérd meg a szüleimet, hogy beszélnének meg mi a probléma. Ha a tanulás után megszabott ideig találkozhatnánk az megfelelne e nekik amennyiben a tanulási eredmények nem romlanak. Most a jövőd a tét. Neki is arra kell koncentrálni. Ha a suli rovására nem megy ez a dolog, szerintem megoldható ez a helyzet. Ha viszont egyikőtök sem foglalkozik a tanulással nem csodálkozom a szülői döntésén. Akkor kapjátok össze magatokat és bizonyìtsátok tanulni is tudtok együtt.
2017. szept. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
97%

Hány éves vagy? Nem mindegy.

Kérd talán őket szépen, és ne akarj minden nap vele lenni, abból másnak is elege lenne.

Amíg meg eldöntik, tanulj meg írni bánatodban.

2017. szept. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
92%
Nem akarnál inkább a helyesírással foglalkozni? Anyukádék is engedékenyebbek lennének, ha mással is törődnél! Ajánlom figyelmedbe a takarítást, mosogatást is...
2017. szept. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Mindig egyutt tanulunk es jo jegyeket hozunk haza...de anyam mindig azt mondja apunak h semmit nem tanulunk amikor orakon keresztul tanulunk.

Irasert bocs

2017. szept. 16. 09:49
 7/38 anonim ***** válasza:
89%

Jó jegyeket????

Ilyen helyesírással?

2017. szept. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
82%
Azért durva, hogy egy "írásért bocs", ezzel le van rendezve minden.
2017. szept. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem jeloljetek ki egy napot a szuleiddel, amikor a baratod atmehet es nem zavar. Idovel megszokjak es talan engedik, hogy legyen nalatok tobbet... ameddig nem, talalkozzatok mashol (pl nala, stb), es gyakoroljatok egyutt a nyelvtant😘
2017. szept. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, ha az én lányom lennél, én is megtiltanám.

A hüppögésed és az írásod alapján talán még 15 se vagy. Erre valamiért elfelejtettél válaszolni.

Nem a pasizás, hanem a tanulás a dolgod. Koncentrálj a csávó helyett a magyar füzetre, mert a helyedben én az írásom miatt lennék depressziós.

2017. szept. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!