Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért teszik ezt velem a szüleim?

Miért teszik ezt velem a szüleim?

Figyelt kérdés
Azvan h a baratom szinte minden nap jon hozzam es anyuek megtiltotak h jojon...de en nem birom ki nelkule...tiszta depi vagyok...nem eszek nem iszok....mit tehetnek h megengedjek h meg ma johesen?????😭😭letszives ertelmes valaszokat...nagyon magamalat vagyok

2017. szept. 16. 09:12
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
68%
Gáz, hogy 17 évesen úgy fogalmazol mint egy 12 éves, a helyes írásodból nem is beszélve.
2017. szept. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
73%
Hat, inkabb ne hangoztasd a korodat, en 13nak tippeltelek volna😚
2017. szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
66%
17 évesen nem tanultál még meg írni. Állításod szerint jó jegyeket hozol, amit erősen kétlek. De a dákó az kell, mi?!
2017. szept. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
81%

A "vok"-kal már lebuktál 😂😂 a pisisek használják ezt a kifejezést, náluk menő, nem a 17 éveseknél. 13 lesz az, max 14. Valld csak be, nem ciki.

Egyébként elhiszem, hogy rosszul esik, ha nem lehet ott a barátod, de a szüleidnek sajnos nem áll módjukban nevelgetni, netán etetni még egy gyereket. Ugyanis ha mindennap ott van a pasid, az igen kellemetlen a számukra. Te sem örülnél, ha anyukád/apukád mindennap odavinné valamelyik barátját-barátnőjét.

2017. szept. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
48%

#21 #22 #25

Miért mindig ahhoz a korhoz kell hasonlítgatni?

annyira nem értem..

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__8..

ezt pl: egy 13 éves lány írta.. szerintem ne álltalánosítsatok, mert néhány embernek rosszul esik.

például annak a kérdésnek az írójának (azaz: nekem..)

2017. szept. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
37%

26. válaszoló vagyok

szívesen linkelek még kérdéseket 13 éves lányokról akik értelmesek, mert van még a tarsolyomban ;)

2017. szept. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell magadra venni, ha rád nem vonatkozik. Én is voltam 13 éves (nem is olyan rég), én sem írtam így. Ettől függetlenül láttam, amit láttam és ez bizony ebben a korban menő.
2017. szept. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
23%

Nektek mi közötök van a kérdező helyesírásához? A szülei vagytok? A magyartanárai? (Az a legjobb, mikor a helyesírást kárhoztató válaszok is hibásak, pl a magyarfüzet bizony egy szó, merthogy az nem pusztán egy magyar füzet.) Aki diszgráfiás - ilyen helyesírással biztos, hogy az - az már ne is legyen szerelmes? Vagy választok a kérdésére, ha akartok, vagy nem válaszoltok, de a kérdezőbe való egész más témájú belekötés nem funkciója ennek az oldalnak.

Hogy a szüleid mért tiltották ki a srácot, azt tőlük kérdezd, ne tőlünk.

2017. szept. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
91%

Kislány, én rég voltam tinis anyuka. De hidd el, majd megőrültem attól, hogy a lányom barátja állandóan ott volt. Pedig még kedveltem is a srácot.


Sosem tudtam lazítani a saját otthonomban, mert bármikor összefuthattam egy nekem tökiden emberrel.


Mi annak idején megegyeztünk. Hetente kétszer jöhet. Hetente kétszer boldogítsák a másik családot. A fennmaradó három napban menjenek sétálni.:)

2017. szept. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
50%

Van közöm a kérdező helyesírásához, mivel a kérdés nekem is szól, hiszen az oldal felhasználója vagyok.

Márpedig ha valaki kér valamit a másiktól, akkor tisztelje meg egy normális íráskészséggel. Ez ugyanúgy alap, mint az érthető fogalmazás vagy épp a trágár beszéd kerülése.

2017. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!