Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért teszik ezt velem a szüleim?

Miért teszik ezt velem a szüleim?

Figyelt kérdés
Azvan h a baratom szinte minden nap jon hozzam es anyuek megtiltotak h jojon...de en nem birom ki nelkule...tiszta depi vagyok...nem eszek nem iszok....mit tehetnek h megengedjek h meg ma johesen?????😭😭letszives ertelmes valaszokat...nagyon magamalat vagyok

2017. szept. 16. 09:12
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
33%
30-as, nem szerepel a szabályzatban, hogy diszgráfiásoknak belépni tilos. A diszgráfiának semmi köze a tisztelethez. A másikat egy részképességzavar miatt leoltani - na annak van! Még téged is elérhet valamilyen hiányosság, elég csak annyi, hogy eltörd a kezed! Ne várj másoktól támogatást!
2017. szept. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
52%
Jaj 31-es, álljál már le -.-" sehol nem írta a kérdező, hogy diszgráfiás lenne. Egyébként elárulnám, hogy én is az voltam, de mégsem volt ilyen borzalmas helyesírásom 17(!) évesen. Mondjuk igaz, hogy az én szüleim tanultak velem meg fejlesztésekre hordtak, nem pedig az aktuális kis barátomat kerülgették folyton a saját lakásukban.
2017. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

A vok-ot meg anyam is hasznalja ha ir😂am mikozod az irasomhoz????!!😂😂nem vagy az anyam. Na mind1 koszonom a NORMALIS valaszokat❤

Aki meg probal oltani azt igazabol else olvasom szvl ezen nem kell vitazni😌😁

2017. szept. 19. 11:11
 34/38 anonim ***** válasza:
Egy lány igy beszél, egy 17 éves lány?Merre haladunk a világban?
2017. szept. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Miert mi bajod vele? Ugy beszelek ahogy akarok
2017. szept. 19. 16:22
 36/38 anonim ***** válasza:
32-es, te nem voltál diszgráfiás, ugyanis a diszgráfia nem múlik el. Neked csak simán rossz volt a helyesírásod, az javítható, de a valódi diszgráfia egy életre szól. Hogy a kérdezőt nem hordták fejlesztésre, arról meg nem ő tehet. És nem kell, hogy mondja, hogy diszgráfiás, ilyen jellegű és mennyiségű hiba egyértelműen az.
2017. szept. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Ne okoskodj bele abba, amiről gőzöd nincs. A diszgráfia kezelhető, amennyiben időben foglalkoznak vele. És nem, nem volt rossz helyesírásom, mivel még alig tudtam írni, mikor már kezelésre jártam. Szóval csak ne szólj bele kívülállóként.

Mellesleg ennyi hiba 17 évesen szimplán igénytelenségre, lustaságra vagy épp provokációra vall. A "vok"-ot pedig nem diszgráfiások használják, hanem pisisek. Ahogy a szóközök hiánya sem betegségre utal.

2017. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Te csak tudod. Kár, hogy más nálad jobban! [link] "A szavakat nem választja el szóközökkel, összeírja azokat." "a hosszú és rövid mássalhangzókat nem tudja egymástól megkülönböztetni - kettőz ott, ahol nem kéne, és rövid mássalhangzót ír ott, ahol hosszút kéne. Ugyanez vonatkozik a magánhangzókra is - elfelejti kitenni az ékezetet ..."
2017. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!