Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig tűrnétek ha az új...

Lilian001 kérdése:

Meddig tűrnétek ha az új párom trágár szavakkal illetné a gyermekét? Új párom jól kijön a fiammal (13). Szeretik és elfogadják egymást.

Figyelt kérdés
Nem érti viszont hogy miért akadok ki, ha kis***csnek, f***arcnak b***i kisk***gnek hivja.Anyaként ezt soha nem tűröm szó nélkül, mégha a fiam nem is csinál belőle ügyet.A sajat gyerekeivel is így beszél,ez is zavar,de az enyém gyalázását nem tűröm. Egyébként csodásan megvagyunk, nagyon szeretjük egymást,a veszekedéseink 99%-a a gyerekek és a fentiekben leírtak miatt van.

#trágár #nevelőszülő #gyerek-nevelőszülő konfliktus
2017. szept. 16. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Első alkalom sárga lap, utána kiállítás.
2017. szept. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
87%
Ezért nem kell cigóval kezdeni.
2017. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem az és ezen kívül nincs is gond, csak azt szeretném tudni hogy tényleg eltúlzom-e a felháborodást emiatt.
2017. szept. 16. 14:58
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Hogy lehet jóban lenni olyannal, aki így beszél? Ha mással beszélne így, az is zavarna. Ha a gyerekemmel, akkor már nem lennénk együtt.

Ennyire buta vagy? Vagy ennyire hiányod van, hogy már bármilyen pasi jó neked?

2017. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Semeddig, nyitom az ajtót rögtön,hogy eltünjön.Aki szeret és tisztel nem beszél igy.
2017. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha a páromnak ilyen lenne a rendszeres szóhasználata, megválnék tőle. Vagy nem, inkább le sem álltam volna ilyennel.
2017. szept. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha vele maradsz, ne csodálkozz, ha majd veled is így fog beszélni a fiad!
2017. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat, csak megerősítést szerettem volna ahhoz, hogy nem túlzás és dráma a kiakadásom emiatt. A párom csak nekünk él, rengeteget dolgozik és mindent megtesz értünk. Szeretik és elfogadják egymást, ezen kívül csak jóra neveli. Szerinte ez vicces és nem bántásnak szánja, a fiam nem is veszi annak, én pattogok csak ezen mert akármennyire is viccesen mondja képtelen vagyok elviselni.
2017. szept. 16. 15:41
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Az én páromnak is mocskos szája van, bármiért képes alpári módon szitkozódni. Egy ideig elfogadtam , de már nem...
2017. szept. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

A párod intelligencia szintje igen "magasan" lehet.De te meg beéred vele, szóval tényleg jól meglehettek..a szeretet és egymás tisztelete is marhára jellemző lehet eme "csodás" kapcsolatra..

Egy kőkemény bunkó stílusú pasi a párod, már előbb kellett volna elgondolkodni, mennyire hat jól a fiadra a stílusa...mer most majd' jön a "de mennyire szeretem, és emiatt nem akarom elhagyni" szöveg.

2017. szept. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!