Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők vennénetek a 19 éves...

Szülők vennénetek a 19 éves gyereknek ps4 pro konzolt?

Figyelt kérdés
ja és játékkal

2017. szept. 18. 15:24
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
78%
Az egy dolog, hogy még tanul és nem dolgozik. Az meg már másik, hogy nem csak a sima olcsó ps4, hanem még hozzá a pro kellene neki. Nem tudom az otthoni árakat, de az 450 euró fölött van itt. Az nem éppen olyan árkategória, amit egy 19 évesnek nyújtani kellene. 22 éves vagyok, tanulok, elmentem dolgozni, összespóroltam pénzt és megvettem saját magam.
2017. szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
69%
19 évest gyereknek hívni...? 😮 25 evesen meg elver, ha nem kapja meg a zsebpenzt?
2017. szept. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
76%

Csak szólok hogy én diákmunkából vettem 1 éve.Igaz egész nyáron cumiztam érte de megvan :D

16/f

2017. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
78%

Az én szüleim megvennék nekem, de ettől neked semmivel sem jobb vagy könnyebb. Gondolom te vagy a gyerek mert nem hiszem, hogy egy szülő tanácsot vagy segítséget kérne egy ilyen kérdésben...

Kérdezd meg a szüleidet, hogy megvennék-e, ha igen, akkor szerencséd van, ha nem, akkor pedig keress más módszert. Esetleg, ha van összegyűjtött pénzed vagy el tudsz menni dolgozni, akkor kérdezd meg, hogy mi lenne akkor, ha a felét állnád és csak ki kellene pótolni azt az összeget. Ha pedig egyáltalán nem adnak rá pénzt, nem támogatják, akkor más megoldás nincsen, csak az, hogy megveszed magadnak.

2017. szept. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
34%

Na megérkeztek az elkényeztetett tinikék lepontozni:-D


Kérdező te nem szégyelled magad hogy ilyen drága dolgot kérsz de dolgozni elmenni érte luxus?

2017. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
50%

Azoknak a kedves gyerekeknek üzenem, akik nem kaptak konzolt, és lepontozzák itt a válaszadókat:

1. Sokaknak kb. ennyi a havi fizetése. Ha megveszik nektek a konzolt, akkor egész hónapban nem esztek semmit és a rezsi sem lesz befizetve. Ez így rendben van, ugye? :)

2. Ha sok pénzt keresnek a szüleitek, az az ő pénzük és nem kötelesek játékokra kidobni azt. Lehet, hogy nektek ez a kis életetek legnagyobb értelme, de egy értelmes, felnőtt, pénzt kereső embernek nem.

3. Az első két pontban leírtakat akkor értitek meg igazán, ha nektek kell megdolgoznotok a pénzetekért, abból háztartást vezetni, gyereket nevelni, gazdálkodni.

2017. szept. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
69%
Országot minősíti, hogy ez sok család havi fizetése.
2017. szept. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
88%
Persze. De csak azzal a feltétellel hogy én is játszhatok rajta. Szerintem nem csak gyerekeknek van kitalálva.
2017. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
9%
Ha valaki 19 éves, az nem gyerek. Már évek óta saját keresettel kéne rendelkeznie, legalábbis ennyi idősen nálam ez volt az alap. Szóval biztosan nem vennék neki.
2017. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
87%

#19:

Egy 19 éves már nem gyerekkorú, de hogy évek óta keresettel kellene rendelkeznie?! Ezt ugye nem gondolod komolyan? Nem rég érettségizhetett le. Mire ment volna érettségi nélkül?!

2017. szept. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!