Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők vennénetek a 19 éves...

Szülők vennénetek a 19 éves gyereknek ps4 pro konzolt?

Figyelt kérdés
ja és játékkal

2017. szept. 18. 15:24
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
27%
Vegyen magának
2017. szept. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
30%
#20: Hallottál már a diákmunkáról? Nem azt mondtam, hogy ne tanuljon és ne járjon iskolába.
2017. szept. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
71%
Az én gyerekem hasonló korú (18 éves) és Xbox One S konzolt szeretett volna. Megvettem neki + hozzá 3 játékot.
2017. szept. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
15%
biztos, hogy nem vennék, és nem az ára miatt... tanuljon egy 19 éves, a jövője legyen a fontos, a tudomány...szabadidejében meg menjen csajozni, legyen a barátokkal... a videojátékok szerintem nem nagyon visznek előbbre az életben, csak az időt rabolják.
2017. szept. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
78%

Már bocsánat, kedves válaszolók, de ennyire ne legyetek már idióták. Értem én, hogy ti már 10 éves korotokban a saját fizetésetekből megvett kocsitokat tankoltátok, de szálljatok már le a realitás talajára.


Én 23 évesen tudtam először elmenni dolgozni, az egyetemi képzésem utolsó évében, amikor már alig volt tantárgyam. Megvárom, amíg lepontozol, kedves olvasó, nyugodtan olts szét a kommentben is, hogy mekkora szar vagyok.


...


Szóval, én programtervező informatikusnak tanultam, iszonyat sokat tanultam, mégis csak kettes és hármas közt álltam mindig (nyugodtan írd meg azt is, hogy akkor mi a francot kerestem én az egyetemen). A nap végén örültem, hogy végre egy kicsit kikapcsolódhatok a tanulásból, és általában mindig este fél 10 körül volt erre lehetőségem. Hetente két alkalommal ilyentájt elmentem futni, de még mindig van 3 nap, és ilyen későn már sehová sem akartam elmenni, mert másnap azért mégis csak egyetem van. Hétvégén pedig a családi vállalkozásban segítettem, mentem anyával piacra/nyáron fesztiválokra árulni, segíteni neki kipakolni. De ezért nyilván nem kértem pénzt, szóval nekem semmilyen más bevételi forrásom nem volt a szüleimen kívül. Ebből mégis honnan finanszírozhattam volna magamnak egy PS4-et?


Kikapcsolódásra és szórakozásra szüksége van az embernek. A barátokkal állandóan nem lóghat, mert gyakran nekik is van más dolguk. Szóval igen, vennék a gyermekemnek PS4-et. Sőt, nagyon szívesen játszanék is együtt vele, ami hozzájárulhat a szülő-gyermek kapcsolat erősítéséhez is.


23/F

2017. szept. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
11%
#25 - Igazából már annyira szétoltottad magad, hogy nekem már nincs is kedvem. :(
2017. szept. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
11%

Amikor majd lesz gyerekem, meg fogom nevelni, hogy 19 évesen húzzon el dolgozni, ha 120 ezerért akar magának ilyen játékot. Akkor keresse meg rá.


Ennyi az én könyvtárosi fizetésem kezdőként. Azért álljon már meg a menet.


Valamit akarsz? DOLGOZZ MEG ÉRTE! Vagy anyuciék a s..ggedet is kinyalják sz..rás után? De most komolyan.

Mennyit keresnek a szüleid, hogy van bőr a képeden ilyet kérni tőlük, ami ennyibe kerül?


És nem szégyelled magad, hogy nem mész diák melózni?

Ha meg büdös a munka, akkor meg fogd vissza magad!

2017. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
68%
Na a sok proli... Már miért kéne szégyellnie magát annak, akinek a szülei nem minimálbéres csóringerek? Inkább az a szégyen, hogy itt tartunk, hogy arra büszkék(?) az emberek, hogy milyen szegények és hogy ki tudta hamarabb kidobni, meg jobban lehúzni a gyerekét. Hát ez tényleg nagy érdem.
2017. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
32%

"Ennyi az én könyvtárosi fizetésem kezdőként. Azért álljon már meg a menet."


Ha ez neked nem tetszik, előtted volt a lehetőség, hogy olyan szakmát tanulj, ami jobban fizet. Ezt a lelki problémádat ne a kérdezőre vetítsd ki, hanem tegyél ellene. Az én kezdőfizetésem nettó 270.000 Ft.

2017. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
80%
Nem lep meg, hogy miért van ilyen szar helyzetben ez az ország.
2017. szept. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!