Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők vennénetek a 19 éves...

Szülők vennénetek a 19 éves gyereknek ps4 pro konzolt?

Figyelt kérdés
ja és játékkal

2017. szept. 18. 15:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
16%

#29


Könyvtáros szerettem volna lenni és annak is tanultam.


Nem lehet mindenki agysebész, mérnök, jogász..stb. Engem spec ezek teljesen hidegen hagynak, és nem is értem ezeket.

Nem vagyunk egyformák, nem érthet mindenki mindenhez.


Teljesen hidegen, hogy te mennyit keresel. Akkor vedd meg a kérdezőnek, amit akar, és kész. Na, akkor legyen nagy a szád. De gondolom adakozni nem szoktál a szegényeknek a pénzedből!

2017. szept. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
43%

28as, nem nem vagyok proli, de a gyerekem se elkényeztetett. Megtehetnénk hogy megvesszük neki amit csak kitalál, de tisztában vagyunk vele hogy azzal neki ártanánk. Vagy megdolgozik azért amit szeretne vagy jutalomként kapja valami nagyobb teljesítmény után.

pl mikor 15 évesen lenyelvvizsgázott kimehetett két hétre Londonba

mikor 18 évesen felsőfokúzott fizettük a jogsiját és kapott egy olcsóbb új autót

a kiemelkedő érettségiért és a sikeres egyetemi felvételiért kis garzont kapott az egyetem városában


Viszont 16 éves korától minden nyáron dolgozott és sosem követelőzött.


A nevelés nem pénz kérdése, nem azzal teszünk nekik jót ha minden szeszélyüket kielégítjük. Úgyhogy ha valaki nem nyalja ki a gyerek fenekét még nem biztos hogy proli. Engem is így neveltek a szüleim, és megbecsülöm a pénzt, hiába nem nélkülöztünk sosem.

2017. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
25%

#28


Akinek mindig mindent a s..gge alá tesznek, az nem fogja a későbbiekben értékelni a pénzt, és a jutalmat. Mindig csak a sült galambot fogja várni. Semmi erőbefektetést nem tesz, és azért várja majd a dicséretet.

Ezért lesznek irreális kérései, kívánságai, mert nem tudja, hogy hol a határ. Aztán amikor majd neki kell előteremteni a betevőre, akkor meg majd megy haza anyuciékhoz sírva.

Ezek csak az elkényeztetett kis ficsúrok, akik mindent megkapnak és semmit se kell csinálniuk, mert apuci anyuci megteheti.

De az élet nem erről szól!


Az ilyenekből lesznek a töketlen kisfiúk és kislányok. Akiket majd a szülők betesznek egy jól menő helyre, mert egyedül életképtelenek lennének.

2017. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
25%

"De gondolom adakozni nem szoktál a szegényeknek a pénzedből!"

Benézted, mert szoktam. És te is el tudod ezt mondani magadról?

2017. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
25%

#34


Egyenlőre saját lakásra gyűjtök. Erről csak ennyit. Utána jöhet a többi.

2017. szept. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
58%

"Semmi erőbefektetést nem tesz"

De, csak ezt az erőbefektetést tanulásnak hívják. Tudod, hogy amikor majd kikerül az iskolapadból a szakmával vagy diplomával a kezében, meg tudjon állni a saját lábán. Ennyire értéktelen ez számodra?

2017. szept. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
10%
Ja, és ne velem példálózz. Nem én keresek dupla annyit. Te jobban megteheted.
2017. szept. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
0%

Nem az eminens tanulókra kell itt gondolni. Hanem azokra, akik tényleg semmit se tesznek meg.


Nem igaz, hogy mindenbe bele kell kötni. Nem kell a fába még a cserjét is belegondolni!

2017. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
51%

"Egyenlőre saját lakásra gyűjtök. Erről csak ennyit. Utána jöhet a többi."

Akkor mégis hogy van bőr a képeden, hogy ilyennel vádolj?

2017. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
53%

"Nem az eminens tanulókra kell itt gondolni. Hanem azokra, akik tényleg semmit se tesznek meg."


Engem az bánt, hogy implicit ezt feltételezed a kérdezőről, holott semmit sem tudsz róla.

2017. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!