Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők vennénetek a 19 éves...

Szülők vennénetek a 19 éves gyereknek ps4 pro konzolt?

Figyelt kérdés
ja és játékkal

2017. szept. 18. 15:24
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
32%

Te villogsz itt a 270 ezres fizetéseddel, hogy neked ennyid van. És nyilván, aki ennyire el van szállva a pénzétől az saját magával is el van szállva, és nem gondol másokra.


És úgy mellékesen, nem azért kell tanulnia egy gyereknek, hogy utána a szülei megjutalmazzák bármivel is. Mert akkor csak a jutalomért fog tanulni, másért nem.

2017. szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
25%

Szerinted az hol normális, hogy egy 19 éves gyerek egy 120 ezres játékot kér ebben a világban?


Akkor a kérdezőnek illett volna odaírni, hogy kő gazdagok a szüleim és megtehetik.

De általánosságban egy hétköznapi család NEM teheti meg!

2017. szept. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
78%
Igen, ha megtehetem miért ne? Én is a fenekem alá kaptam mindent, nem kellett anno suli mellett dolgoznom. Viszont amikor 21 évesen meghalt édesanyám, akkor összekaptam magam és a saját lábamra álltam. Pedig a bátyám erősködött, hogy majd eltart, dolgozzak neki ilyen himbi humbi irodai munkát. Mégis inkább egyedül akartam elérni valamit és sikerült is.
2017. szept. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
54%
Csak úgy nem. De karácsonyra igen. Nyilván nem ennyi a család havi bevétele, szóval fogunk tudni enni mellette.
2017. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
9%
14 évesen diák munkáztam. Nekem ne írd,hogy tanulsz nem tudsz dolgozni. Nem akarsz..max!Mond mindent anyádék állják?Mert ha igen ultra gáz, jah és 19 éves az nem gyerek
2017. szept. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
81%
Ünnepre igen, ha telik rá, és úgy érzem, megérdemli (alapvetően nem pumpol minket, rendesen tanul/dolgozik, nem udvariatlan velünk).
2017. szept. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
9%
Nem venném meg, és nem azért, mert nincs rá pénz, spórolás nélkül, könnyedén ki tudom fizetni. Viszont értelmetlen dolognak tartok mindenféle játékkonzolt, így a gyerekeim saját maguk összegyűjtötték az Xboxukra valót (jobbnak tartják a ps4-nél), hozzá a plusz kontrollereket, egyéb kiegészítőket, HD monitort, külső vinyót. Nyári diákmunka, zsebpénz, ünnepekre kapott pénzek, ebből összejött. Van profi asztali gép, mindenkinek laptop a tanuláshoz, mindenfajta különóra, nyelvvizsga, egyetem, sport, utazások stb, ezeket természetesen finanszírozom, hülyeségekre viszont nem költök, ha nekik megéri, dolgozzanak meg érte. Ezt javaslom neked is, kedves 19 éves, már nem gyerek kérdező.:-)
2017. szept. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
72%
Én 24 éves vagyok és egy Xbox One-t kaptam apámtól, na ehhez mit szóltok?
2017. szept. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
16%
Utolsó, én erre nem lennék büszke..24 évesen is szülőkön élősködni:-D
2017. szept. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
12%
24 évesen azért illene tisztában lenned egy pár dologról... Egy dolog az, hogy egy jól kereső szülő megengedheti, hogy vegyen ilyeneket a gyerekeinek. Másik dolog meg az, hogy egyes szülők az említett konzol árát meg sem keresik egy hónapban. Ezért is nem lehet egymásra mutogatni, hogy jaj de a Pistikének is megvették. Lehet Pistike szülei 3000 eurót keresnek havonta és nekik ez csak aprópénz, Józsika szülei meg lehet csak 600 eurót keresnek egy hónapban. De hogy miért kell egy 24 évesnek még ilyet is magyarázni...
2017. szept. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!