Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mire számíthatok anyám temetés...

Mire számíthatok anyám temetésén, ha minden rokonnak elhordott hülyének, életképtelennek, és ráadásul azt is, hogy csúnyán beszéltem vele, és ezért ment tönkre az egészsége?

Figyelt kérdés

Továbbá, hogy léhonda vagyok és lusta, a munkámat rosszul végzem. Mindezt részegen adta elő és az a legrosszabb, hogy mindenki hisz neki.


A rokonai fognak engem támadni?



2017. szept. 24. 22:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
#9, azok a típusú idióták, akik nem bírják ki, hogy a temetésen az elhunyt a főszereplő és nem ők, nos azok mindenképp cirkuszt csinálnak, akármit is tesz vagy mond a Kérdező, vagy bárki más.
2017. szept. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk ha ilyen jó viszonyom lenne anyámmal, egyértelmű hígy ott se lennék a temetésén
2017. szept. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyanez van, csak az röhög ezen aki nem tudja milyen érzés ez. A megoldás egyszerű, nem mész el a temetésére.
2017. szept. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
33%
Csomagolj kezdj onnalo eletet kifogas nelkul foleg anyad nelkul
2017. szept. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
90%

Én ismerek olyat aki nem ment el az anyja temetésére.

Mondjuk kiharcolta magának. Én sem mentem volna.

2017. szept. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
74%

Ha még él anyukád,próbáld meg rendezni vele a viszonyodat.

Nagyon sajnálatos ez a helyzet.

Egyébként pedig zárd ki őket, kezdj saját életet

2017. szept. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha mégis elmész: én napszemüveget vettem fel, úgy nem látnak annyira a szemedbe, hidd el, segít. Meghallgatod a ceremóniát, elmész, és többet vissza se nézel.
2017. szept. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
16%
Hát megdöbbentő lesz amit írok, de hamarosan senkit sem fognak eltemetni, pedig emberek milliárdjai tetemei borítják a földet. Tehát nem fog ott kérdezni már senki semmit. A fontos az lenne, hogy te a túlélők közt legyél.
2017. szept. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

"A temetésen még a legnagyobb proli is uralkodni szokott magán"


Te még nem láttál igazán proli embert.

2017. szept. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
62%
nem igazan ertem ha anyad el , egeszseges ? akkor miert foglalkozol hogy mi lesz MAJD esetleg 20 ev mulva a temetesen. mi az LEHONDA?
2017. okt. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!