Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mire számíthatok anyám temetés...

Mire számíthatok anyám temetésén, ha minden rokonnak elhordott hülyének, életképtelennek, és ráadásul azt is, hogy csúnyán beszéltem vele, és ezért ment tönkre az egészsége?

Figyelt kérdés

Továbbá, hogy léhonda vagyok és lusta, a munkámat rosszul végzem. Mindezt részegen adta elő és az a legrosszabb, hogy mindenki hisz neki.


A rokonai fognak engem támadni?



2017. szept. 24. 22:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Léhonda, istenem de rég hallottam. Nagymamám szokott ezzel a jelzővel illetni kamasz koromban. :)
2017. okt. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Léhonda = léhűtő = lusta.


Pedig a "léhűtők" egyáltalán nem voltak lusták.

2017. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

What is the "LÉHONDA"?


Mire számíts? Egy gyászoló tömegre és arra, higy tapasztalni fogod, melyik milyen intelligencia szinten van.

2018. szept. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Szegényke!

Nem akarlak elkeseríteni, de aki bunkó, az a temetésen is bunkó.

2018. szept. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Engem féléves koromban átvitt anyám apai nagymamámhoz, és ott hagyott mert neki nem kellettem. Mikor meghalt, elmentem a temetésére. Nem feltűnősködtem, egy szál virágot tetrem rá, és eljöttem. A tiszteletet magam részéről ezzel meg adtam, mert ő sem adott többet nekem.

Szerintem menj el, de próbálj ne a középpontban lenni, akkor talán nem kezdenek ki.

Bár szívből kívánom hogy ne legyen igazam, de az sincs kizárva hogy te előbb halsz meg. Ezen ráérsz még gondolkodni akkor. Lehet időközben te is talpra állsz, és megváltozikna rokonaid véleménye rólad.

2018. szept. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!