Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülök ti mit tennétek ezekben...

Szülök ti mit tennétek ezekben az esetekben? Mi lenne a helyes tanács?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 24 éves fiam,aki még tanul. Most össze jött egy gyerekes anyával,aki még csak 18 éves. Nem szóltam bele,az ő döntése..de egyre többet sózzák rám a gyereket,miközben ők eljárnak szórakozni,inni.Nem részegednek le,csak lepasszolják a gyereket. A fiam szeretné,ha ide költöznének hozzánk.

Van egy 29 éves lányom is,aki össze jött egy férfival és össze akarnak költözni albérletbe.Én viszont nem támogatom,mert szerintem kidobott pénz. Azonban hozzánk nem akarnak költözni,mert már "sokan" lennénk és idegesíti őket a testvére viselkedése... Szerintetek mit tanácsoljak nekik? Engedjem el a fiúval albérletbe?

A fiú gyermekemnek nem is tudom..le kellene ülnöm elbeszélgetni vele,hogy nem egy ilyen lányt képzeltem el mellé?


55éves özvegy


2017. okt. 2. 17:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
74%

Mi az, hogy nem támogatod? Mit gondolsz, a 29 éves! lányod meddig akar még nálad élni?

Nemhogy örülnél, hogy összeköltözik a párjával, mellesleg ebbe pont semmi beleszólásod nincs.


Mi is albérletezünk a kedvessel, mert a munkánk miatt nem vehetünk lakást. Most épp 1000km-re élünk Magyaroroszágról, nekem van egy lakásom, de üresen áll. Kiadni nem tudom, mert sokkal többe kerül a sok esetleges szarság miatt ide-oda utazgatni, ha kell, minthogy megérje.

De mivel minden az én nevemen van, bármi gáz van (pl. nem fizetnek), mehetek haza, ami minmum 30 000 forint és 12 óra vonat.


Annyi, hogy én nem engedném, hgoy a fiam alkalmi csaja hozzánk költözzön. EBBE van beleszólásod, mivel a TE lakásod, elsősorban te döntöd el, ki lakhat ott.

2017. okt. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
87%

Az azért komoly, hogy a 29!!!! éves lányodat nem akarod engedni, hogy elköltözzön egy normális pasassal, a 24 éves fiad meg olyan lotyót szed össze magának, amilyet csak tud, és még asszisztálsz is mellé...


A lányodat engedd, mert nyilván nem anyuci popsijában akar élni egészséges felnőttként. A fiadnak annyit mondj meg, hogy vegyék vissza a partizást, mert nem gyerekmegőrző vagy.

2017. okt. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!