Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya egyáltalán nem együttérző...

Anya egyáltalán nem együttérző, lehet valamit tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Anya sohase együttérző ha valaki beteg a családban. Folyton fröcsög belőle az utálat és a megaláztatás, mindenkit elhord mindennek, szeretet nala nem létetik. Ha beteg valaki, csak rátesz egy lapáttal, porig alázzá és még hibáztatja is mindenért, folyton-folyvást gyűlölközik, njncs benne empátia. Gyomorrontással és lehet ételmergezéssel keltem ma, reggel épphogy nem fulladtam bele hányásomba, erre az ágy és az ágynemű neki fontosabb, mint a segítség. El is mentek nagyimhoz húgommal mert utálja ha hányok egész nap, apa egyedül látott el. Dél körül nagyon rosszul voltam és apa el akart vinni orvoshoz, felhívtuk anyát de ellenkezett, mert miért ne. Orvos azt mondta vegyünk tonikot, az jó erre és anya mondta, hogy meg ne próbáljuk, ne költsenek rám emiatt 400 ft-ot, majd meggyogyulok. Nemrég jött haza és mint az idegbeteg, fröcsögtette a gyűlöletet magából sőt még meg akart pofozni is, mert reggel óta véletlen nyitva hagytam az ablalot a wcben, mert levegőztettem reggel és úgy maradt. És nem az hogy idejött volna megkérdezni mi bajom, lehordott mindennek és a fürdőszobát ment takarítani pedig nem is hánytam semmit össze csak egy lavort, azt most egy sátán vagyol a szemében, hogy még nem takarítottam ki vagy apa. Hogy bírjam ki mellette?

2017. okt. 22. 17:36
 1/9 anonim válasza:
82%
Ezen csak az segíthet, ha megpróbálsz beszélni vele, és megkérdezni, mi a gondja 😐 (csak finoman)
2017. okt. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Folyton ilyen, minden percben. Húgom neveltlensége miatt ilyen, mert folyton bántja őt és rosszalkodik, sanos engem is bánt betegen a kislány. Mondta is hogy örülne ha meghalnék ( 8 éves kislány) es hagyják neki, tehát gyógyulni sem tudok.
2017. okt. 22. 17:56
 3/9 A kérdező kommentje:
Na most talán már nem lesz üvöltözés, megkapta a pofonját, de persze visszaütött és nekirohant a felmosóval, szóval valószínűleg ezert ilyen.
2017. okt. 22. 17:58
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Azért ez marha jó, hogy anyád téged bánt betegen, de az már nem megy, hogy egy 8 éves hisztis kiscsajt megneveljen. Mennyi idős vagy?
2017. okt. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
18 éves. Még gimis.
2017. okt. 22. 18:03
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Ekkora kamun csak röhögni lehet. :D
2017. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Miért lenne, milyen nem lehető dolgot írtam? Húgom neveltelen, stresszes a család? És lehet ezért ilyen húgom? Nem tűnik lehetetlennek, sok helyen megesik.
2017. okt. 22. 18:50
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Martin?
2017. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Norbert. Hasonló a helyzetem a martin videóssal, de az enyém rosszabb. Helyzetjelentés: miután végre lenyugidtak a kedélyek, most adott gypgyszert végre. De így is nagyon mérges rám, hogy miért vagyok beteg és egy szavam se hiszi.
2017. okt. 22. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!